Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Hányévesek voltatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hányévesek voltatok, amikor először láttatok puncit? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés

2015. szept. 11. 23:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Mikor megszülettem. Nem emlékszem.
2015. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Születést leszámítva 20, hát, NAGY :D. De jóó:).
2015. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Anyumét... Nálunk meztelenkedés volt kis koromban.
2015. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
17%

a kérdés hibás!

mert tv ben számítógépen is láthattak puncit :)

a kérdés így helyes:

Fiúk! Hány évesek voltatok, amikor élőben először láttatok puncit? Milyen érzés volt?

2015. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok!
2015. szept. 11. 23:14
 6/25 A kérdező kommentje:
Igen,igazad van,rosszul tettem fel a kérdést.
2015. szept. 11. 23:19
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

Amikor élőben először láttam, az menekülés volt a valóság elől. Tudtam, hogy jön a barátnőm és tudtam, hogy meg fog történni és féltem nehogy elcsesszek valamit, ezért elmentem hivatásoshoz. Kettős érzés volt. Egyrészt hiába volt gumi, féltem nehogy elkapjak tőle valamit vagy nehogy elcsesszek ott is valamit. Másrészt azért rohadt jó is volt, neki nem nagyon tűnt fel, hogy nekem ez az első csak annyit mondtam, hogy hivatásossal még nem voltam. Kérdezgette mit szólnak a lányok a méretemhez meg ilyenek xD Aztán amikor odáig jutottunk, akkor hát nem tartott sokáig. Igazából arra voltam kíváncsi, hogy mekkora. Az arányokra... mert ugye képen, képernyőn nem biztos, hogy normálisan átjön. Meg hogy mire hogy reagál az illető. És folyton az járt a fejemben, ha nekem is jó, neki is jó? Utána megtörtént a barátnőmmel. Előtte már elég sok barátja volt, de azt mondta olyan jót még életében nem szexelt. Hónapokkal később mertem csak elmondani neki, hogy ő volt a "majdnem" első egy apróbb bakit kivéve :D

Ja igen.. 24 voltam! (előtte már aludtam együtt lányokkal, stb.. de még nem történt meg soha és nem láttam)

2015. szept. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
5 évesen kb. Hát annyira nem érdekelt a dolog. Csak fura volt, hogy ők akkor most hogy is pisilnek?
2015. szept. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Élőben még nem láttam puncit,nagyon kíváncsi vagyok rá.
2015. szept. 11. 23:28
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

én 14 voltam és életem első puncija egy babás kinézetű volt, annyi kivétellel, hogy szőrösen :)

De akkoriban (kb 20 éve) ez még teljesen normális volt. De csak egy puszit mertem adni rá, meg utána simogattam kicsit, és ennyi :)))

2015. szept. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!