Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korai a szex három hét után? L21

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai a szex három hét után? L21

Figyelt kérdés

A második barátommal vagyok együtt, az elsőnél még szűz voltam és több, mint 4 hónapot vártunk a szexszel.

Szívem vagy inkább vágyaim szerint már lefeküdnék vele, de az eszem szerint még várni kellene. Ráadásul a barátnőim szerint is jobb 1-2 hónapot várni az első együttléttel. Mit gondoltok?



2015. szept. 15. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha tovább vártok, akkor mi lesz? Akkor sem 100%, hogy életetek végéig együtt maradtok.
2015. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 LePeDő ***** válasza:
35%

Én egyszer elsiettem és jól el is rontottam vele, ha vártam volna lehet még együtt lennénk...

Igazából a pasitól függ szerintem :) Van aki szereti kivárni a mézes bödönt és úgy maradna melletted, de van aki csak bele akar csobbanni, aztán otthagyni.

2015. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség.
2015. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2 hét után lefeküdtünk :D jövőhéten 6 éve leszünk együtt :D
2015. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
az egyik ismerősöm 3 hét után feküdt le a barátjával. hozzá teszem hogy szűz volt. a pasi szó szerint megdugta és otthagyta. sok sikert hogy te ne ugorj ebbe bele.
2015. szept. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 RRR ***** válasza:

ezt neked kell érezned

innen erre nem igazán lehet tanácsot adni

2015. szept. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

kedves pedololo vagy nemtom mi a neved, baromság.

max otthagyott volna még a szex előtt. tökmindegy mikor történik meg, ha kellesz neki utána is akkor is veled marad ha 1 perc ismerettség után szexeltek meg akkor is ha egy év után. szerintem inkább a tudatosan erőltetett várással lehet elrontani, mert az olyan, mint ha a kezed vágnád le tudatosan...


Akkor szexelj vele amikor úgy érzed: nem halnál meg ha elhagyna utána sem.

ha igen akkor ne szexelj, fiatalka vagy még

2015. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azt, hogy erre nincs írott szabály. Ha van vonzalom, működik a kémia, kívánjátok egymást, akkor nem kell naptárazgatni.

Az örök hűség úgysem attól függ.

2015. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak ha korainak tartjátok. Ha már akarjátok, rajtaa!
2015. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

erre azt mondom jobb előbb mint később, mert ha nem passzoltok lenn akkor még van idő szakítani úgymond komoly érzelmek nélkül...

aki volt már ilyen helyzetben az tudja miről beszélek!

2015. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!