Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A vörös hajú csajoknak vörös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vörös hajú csajoknak vörös a punci szőre is?

Figyelt kérdés

2015. szept. 16. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A természetes vörösöknek igen.
2015. szept. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindnek! Akkor sem ha természetes vörös. :)
2015. szept. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem feltétlen, ahogy a vörös hajú férfiaknak is lehet szőkés/világosbarna arcszőrzetük, illetve szőkés férfiaknak is lehet vörös arcszzőrzetük pl.
2015. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek :)
2015. szept. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha természetes vörös, akkor igen, bár valószínű, hogy a hajánál pár árnyalattal sötétebb lesz, illetve a rendszeres borotválás, a táplálkozás, és még az éghajlat is befolyásolhatja a színét. De a hajszínt is.
2015. szept. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én azt hallottam, hogy mindenkinek olyan színű ott a szőre, mint amilyen színű a szemöldökük.
2015. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem, nekem természetes vörös a hajam, és nem olyan színű. ez hülyeség.
2015. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!