Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az első találkozás hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első találkozás hogy zajlik le? Mi minősül randinak?

Figyelt kérdés
Ha például az utcán, vagy állomáson találkozok vele, és csak dumálunk, még nem jön a vonat? Illetve mi legyen az első helyszín a találkozásra? Hogyan köszöntitek ilyenkor a lányt? Hogyan viselkedjek? Iskolából jövet is megfelel?
2015. szept. 18. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak véletlen összefuttok az utcán, az szerintem nem számít randinak, mivel váratlan, nem terveztétek előre. Ennyi erővel minden olyan találkozás randinak számít, amikor véletlen összetalálkozol egy ismerősöddel.


Amúgy meg a franciában a randevú az a találkozás szinonimája, szóval ha így nézzük, akkor mindenféle találka az egy randi. Bárkivel is találkozz. :D

2015. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vidd a cipészhez...

Engem a barátom oda vitt ,, első randira,, 1 éve vagyunk eggyütt

2015. szept. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2-es ezt fejtsd már ki bővebben. Nem értem. Mit csináljunk a cipésznél? :D
2015. szept. 18. 22:52
 4/10 A kérdező kommentje:
Sok olyan van, hogy már az első találkozáskor dugás van?
2015. szept. 18. 23:01
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
#5 Az ösztönből cselekvő embereknél gyakori. Csakhogy elméletileg az ember nem ösztönlény... Az ember képes kontrollálni az igényeit, tehát ha pisilnie kell, akkor nem fogja összehugyozni az orvosi rendelőt csak azért, mert épp ott van és épp azt kell csinálni. A szexnél is így kéne lennie.
2015. szept. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ki tudja már ezt a mai világban :D


Az első találkozásig, vagy lefekvésig sok egy hónapot várni?

2015. szept. 18. 23:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát vidd el a cipőd megjavitatni... mi mást? :O

Am mi kb egy hetet vártunk a szexel ( kb 3 nap után már próbálkoztunk de túl szűk voltam és nem fértbe... mondjuk ez az utcán volt es lehet az miatt nem jött össze )

#2 voltam

2015. szept. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Loretta, csak egyetlen egy indokot mondj, hogy ha két felnőtt ember vágyik egymásra, akkor miért és meddig kellene kontroll alatt tartaniuk a vágyaikat?!
2015. szept. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem fogok egy és több indokot sem mondani, mivel tudok róla, hogy ahányan vagyunk, annyiféleképpen gondolkodunk erről a dologról.
2015. szept. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Loretta, ezzel maximálisan egyet tudok érteni, míg az előző hozzászólásoddal nehezen. Ott párhuzamot vontál a vágyaikat megélő, és az orvosi rendelőt összehugyozó felnőtt emberek között. És mielőtt az a vád érne, hogy ösztönlény vagyok, elmondom, nekem még az utcán hamburgerezés, buszon fagyizás sem fér bele a normáimba, mert kell egy felnőtt emberben annyi önfegyelemnek lennie, hogy egyrészt megadja az étkezésnek a megfelelő formát, másrészt nem cseszi össze a másik ember kabátját, öltönyét fagyival, ketchuppal, mustárral.

A szexhez viszont érdekes módon, egész másképp viszonyulunk, ahhoz, hogy "szerethessük" egymást, valamiért szükség van a társadalom jóváhagyására, még akkor is, ha az a négy fal között zajlik, és senkinek nem okozunk ezzel kárt (nem úgy, mint a buszon hamburgerezéssel).

Álszent és képmutató világban élünk sajnos még mindig.

2015. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!