Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alakolmkor jó ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alakolmkor jó ha csak Patentex kúppal védekezünk?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok. A Párom és én nem akarunk óvszerrel először védekezni. Tabletta pedig még nem jöhet szóba. Elég ha csak Patentex kúpot használok? 17/L

2015. szept. 20. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nagy gond, hogy ha mégis besikerülne egy baba... akkor csak nyugodtan.
2015. szept. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a védekezés nem biztonságos. Használjatok óvszert.
2015. szept. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A saját érdekedben mindenképpen óvszerrel.
2015. szept. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A Pharmatex-et önmagában, nem kiegészítő védekezésként nagyon megbízhatatlannak tartják.


Ha gondolod, keress rá a neten a "Pharmatex baba" kifejezésre, ami a nőgyógyászok és a védőnők között terjedt el.


A neten rengeteg fórumon olvashatsz személyes tapasztalatokat a megbízhatóságával, vagy inkább a megbízhatatlanságával kapcsolatban.


Ezt pl. érdemes lenne itt végigolvasnod szerintem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


(A hatékonyságához képest huszadrangú dolog, de sokan azért hagyják abba az alkalmazását, mert nagyon gyakori probléma, hogy csíp, irritál, esetleg égető, maró érzést vált ki mind a nőnél, mint a férfinál.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas__1..


(Ha megvan még a szűzhártyád, akkor az első behatolás után ott gyakorlatilag egy ici-pici nyílt sebed lesz, azt jó eséllyel akkor is csípné a Pharmatex, ha egyébként nem lennél rá érzékeny.)


Megkérdezhetem, hogy miért nem tartjátok jó megoldásnak az óvszert?

2015. szept. 21. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem elég hatékony. simán teherbe eshetsz vele. sőt a cerkának sem tetszik nagyon .
2015. szept. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
# 4 vagyok, bocsánat, most látom utólag, hogy hajnalban, félálomban figyelmetlenül olvastam, és te nem Pharmatexet írtál, hanem Patentexet. Az utóbbival kapcsolatban nem vagyok képben, nem tudom, hogy mennyivel megbízhatóbb.
2015. szept. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!