Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nagyon perverz? Vagy mas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon perverz? Vagy mas lanyok is szeretnenek ilyet? Fiuk, ti elveznetek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnek egyszer masik 4 lannyal egyutt egyszerre kenyeztetni egy ferfit. Ugy kepzelem, hogy mondjuk 2 lany felvaltva szopja, valaki nyalatja magat vele, majd amig ez a 3 lany pihen, engem es egy otodik lanyt felvaltva d*gna seggbe majd p*nciba is. Jaaaj, ez nagyon gaz???

2015. szept. 21. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
fake. aki ilyenről fantáziál, az nem ennyire naív, hogy itt kérdezzen...
2015. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hol lehet jelentkezni? :D viccen kívül engem az is izgatna ha csak 2 lány élvezkedne rajtam, úgy hogy az egyik ráül a fejemre és úgy nyalom a másik addig lovagol rajtam, közben meg csókolóznak :D 22/f
2015. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Maga lenne a mennyország. Nem perverz, ez jó. :D 21/F
2015. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azert itt kerdezem mert meg rleg fiatal vagyok es eddig nem mertem ezt mondani senkinek. De akkor ha lesz alkalmam javasolni, akkor merjem mondani?
2015. szept. 21. 21:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Kinek?
2015. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Amugy 19L vagyok es van baratom, szoval NEM keresek partnert.

Egyebkent az is vonz, ha ket fiu van 4-5 lanyra es a fiuk megbeszelik az "elmenyeiket kozben. Eddig amugy meg nem volt reszem ilyesmikben, csak 1 lany+ketto pasiban.

2015. szept. 21. 21:17
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez eléggé perverz.
2015. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szóval az izgat, ha hallod amint a férfiak arról beszélnek, mennyire élvezik a szexet?

Ez lenne a fő motívum?

2015. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Perverznek perverz... Élvezni élvezném, de 5 lányt tutira kielégíteni? Nos, az azért fárasztó lenne :D


De alap játékszabály: popsi után nem játszunk puncira!!!!!!!!

2015. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22 èves läny vagyok èn is ki probälnäm több lännyal. A popo szexèrt nem vagyok oda de ha neked ez teszik...semmi gond ezzel simän lennèk egy növel vagy akär többel.
2015. szept. 22. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!