Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugye hogy teljesen normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye hogy teljesen normális és heteroszexuális ha egy teljesen lánynak kinéző crossdressinges fiú bejön? Link.

Figyelt kérdés

pl ő.


[link]


ugye hogy ez még nem homokos hajlam hanem csak egészséges vonzalom mivel kb full nőnek néz ki?


2015. szept. 22. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez annyira néz ki nőnek, mint a nagyapám*.


(*Megjegyzés: a nagyapám nem néz ki nőnek.)

2015. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért tagadod magad előtt ennyire, hogy homokos vagy?
2015. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem tudom mit beszéltek. szerintem full nőnek néz ki!
2015. szept. 22. 20:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha ez nőnek néz ki..és minden nőnek ilyen zsák van a lába közt, akkor én eddig csak mutánsokkal találkoztam...jesszum pepi, közöld az ősökkel, hogy a fiuk langyiboy
2015. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen lánynak néz ki, nekem is tetszik. Egyáltalán nincsen benned homokos hajlam.
2015. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na, tegyük fel..amíg nem tudod, hogy fiú, addig oké..de ha még azok után is gerjedsz rá, hogy tudatában vagy a mivoltjának, na onnantól már beteges...
2015. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak az mondja, hogy nincs benned homokos hajlam, akiben ugyanúgy homokos hajlam van.

Csak ő sem meri magának bevallani.

Utolsónak is igaza van.

2015. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, jól sejtem, hogy te még soha nem láttál igazi nőt?
2015. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szúrnám a kis ribit :P 23/f hetero
2015. szept. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bas*nivaló kis fiú,nincs vele semmi baj,de a nőkhöz nincs sok köze. Amúgy én is csípem a cd-ket,de nem is hazudom,be magamnak,hogy full hetero lennék :D

21/F

2015. szept. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!