Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem érzem a megcsalás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem a megcsalás súlyosságát? L

Figyelt kérdés

Van egy barátom akit szeretek (de mégsem nagy szerelem) szeretek vele lenni, az ágyban is,még úgy is hogy a szex nem igen jó, mert tanítgatnom kell a dolgokra. Fontos nekem a jó szex,de 4 hónap alatt egyszer sem feküdtem kielégülten emelett a fiú mellett. Eddig nem zavart, mert olyan alapvetően a beállítottságom, hogy első a barátom, és hogy mindenféle módon boldoggá tegyem.

Most úgy alakult hogy távol vagyunk egymástól, lassan egy hónapja, és hiányzik a szex és annak a gondolata hogy orgazmust élhessek át. Volt egy szexkapcsolatom a mostani barátom előtt, ő felkeresett, hogy találkozzunk, és én belemegyek valószínűleg. Az a probléma, hogy egyáltalán nem érzem semmi akadályát, hogy lefeküdjünk, és ez ijesztő. Megcsalásnak sem érezném. Lehetséges, mert egyszer nagyon csalódtam a barátomban, és még mindig bizalmatlan vagyok. Csak a szex miatt találkozom a fiúval, semmit sem jelent, igen ez elég férfifelfogás. Miért teszek így? Kétségbeesés?


2015. szept. 24. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet, szexfüggő vagy.
2015. szept. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

lehet most nem érzed, lehet utána éreznéd a tetted súlyát...


te a kapcsolatot komolyan fogod fel, vagy csak "úgy vagyunk egymás mellett" dolog?


22F

2015. szept. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 datass ***** válasza:

Valószínűleg azért mert nem szereted. Attól hogy szeretsz vele lenni (én is szeretek a barátaimmal lenni) attól még nem vagy szerelmes belé.

Erre rátesz még az is hogy a szex sem megy köztetek + a távolság is így a lagymatag szex sem jut már neked.


Szerintem legyen gerinced és mielőtt megcsalnád beszéld meg vele hogy nem igazán élvezed vele a szexet és ezen próbáljatok meg először változtatni.

2015. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha már úgy döntesz hogy megcsalod , akkor legyen benned annyi hogy megmondod a srácnak és nem a háta mögött csinálod.Legyen benned annyi hogy szakítasz vele előtte.Utána majd átéled a helyzet súlyosságát és talán rájössz hogy mit vesztettél/tettél.
2015. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem szereted a barátod, vagyis nem vagy szerelmes, és még kelégületlen is vagy, és adott a lehetőség egy kiadós orgazmusban gazdag szexre.

Szerinted miért nem érzed a súlyát?

Szerintem ha így állsz ideje szakítani a pasiddal, mert ez hosszabb távon sem lesz jobb.

Fiatalok vagytok még. Találtok magatoknak mást aki mellett jó lesz.

2015. szept. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tiszteled a baratodat ezért nincs félelem benned sem a lebukastol, sem az elvesztesetol. De nem is sajnalod öt, ezért nincs benned lelkifurdalas. Sőt, talán elvezed is hogy most bosszút állsz rajta a csalódásert amit okozott.
2015. szept. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy sz@r alak vagy.
2015. szept. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne szar alak. Egyszer sem tudott a pasid kielégíteni. Mindenkinek kell a kielégülés, ezért agyalsz a másik pasason.

Nem vagy szar alak, fiatalon ki kell több mindent próbálni, majd valaki mellett megállapodni.

2015. szept. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Barátod nem teljesített nálad eddig egyszer sem, ezért nem teszel magadnak szemrehányást, hogy ő mindent megadott, amit csak nő elvárhat, és te mégsem elégszel meg vele.
2015. szept. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértem a kérdezôt. Én férfi vagyok, mégis teljesen el tudom fogadni ha a barátnôm megcsalna. Mindenkinek joga van az izgalmas szexhez, még akkor is ha a társadalmi beidegzôdésekkel ez egy picit szembe megy. Én imádnék egy ilyen barátnôt az biztos:)
2015. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!