Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok örülnétek annak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok örülnétek annak, ha egy srác péniszének sose lenne semmi szaga / illata?

Figyelt kérdés

2015. szept. 24. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem. Túl steril lenne, mintha nem is egy igazit, csak egy műfarkat szopnék állandóan...
2015. szept. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az enyémet kb. fél éve körülmetélték teljesen és sosincs semmi szaga / illata. Nem is gondoltam, hogy így lesz és meglepődtem rajta.
2015. szept. 24. 16:34
 3/10 A kérdező kommentje:
Szoptál már műfarkat? :P
2015. szept. 24. 16:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát kipróbáltam egy párszor, amikor volt, igen. Vagy ez nagyon gáznak számít, ha egy lány szop egy műfarkat?... :D
2015. szept. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem számít gáznak, szerintem nagyon izgató látvány lehet :).
2015. szept. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért szopna egy lány MŰfarkat, ha igazit is szophat? :P
2015. szept. 24. 18:00
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ó, akkor te is megerősítettél a hitemben! Voltam már két metélt farkú pasival, és tényleg nem volt szaguk. Úgy tűnik, ez ezzel jár.

Amúgy ha a véleményemet kérdezed... finom :) nagyon is! Nekem ez jó dolog, csak ilyenkor kicsit sajnálom az embert, hogy az én puncim kb. még fürdés után is "punci szagú"... Mondjuk panasz nem volt rá.

2015. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért nincs szag, mert a szagokat a megtelepedő baktériumok okozzák mindkét nemnél és mivel a teljesen körülmetélt pénisz szabaddá válik (nincs fityma), így ott nem tudnak a baktériumok megtelepedni, tehát szag sincsen. Egy puncinál ez kivitelezhetetlen. Egy puncinak ezért mindig van valami szaga / illata :) Nyilván fürdést követően a punci is kellemesebb illatú azért, mint 2 órás edzés utáni állapotban :D
2015. szept. 24. 22:09
 9/10 anonim ***** válasza:

:) Előző vagyok, igen, 12 óra meló után nem szagolnám meg a saját nunimat... :O Inkább gyors fürdés.

De voltam már nem egyszer olyan helyzetben, hogy egy metélt fütyijűt kényeztettem egész napos munka után, és SEMMI szag. Ledöbbentem. :)) Szerintem örülj neki!!

2015. szept. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Örülök is :D Ráadásul tök jól sikerült a műtét is.
2015. szept. 25. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!