Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A piros lámpás negyedekben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A piros lámpás negyedekben a lányok meztelenek, vagy fehérneműben vannak?

Figyelt kérdés

Még soha nem jártam ilyen helyen, és nem tudom elképzelni, hogy milyen lehet.


24/L


2015. szept. 25. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen az a piros lampas negyed ?
2015. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fehérnemü de van amejiknek kint a csöcse
2015. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig van rajtuk valami. Igaz valamelyiken csak egy comfix, de mégis több mint a semmi. Többnyire nagyon csúnyák, nem olyanok mint a filmekben. :)

24/L

2015. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

gyere kisérj el egy ijen hejre és megtudod

biztos vállal valamejik közös programot

ha benne vagy neked is fizetek.

2015. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 4-es,Téged nyelvtan óràrak kéne kisérni nem pedig a Red Light Destrict-re. :D
2015. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 RRR ***** válasza:
2015. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En voltam egyszer ott, es nokent elszornyedtem..tebyleg nagyon csunyak a lanyok..de hogy a kersesedre is valaszoljak, vmi minimalis mindegyik lanyon volt .
2015. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A párom elment a munkatársaival, és véletlenül megtudtam... Mondhatni, nem esett jól. És csak kiváncsi vagyok, hogy mégis mit láthatott.

Én rákérdeztem, először tagadott, aztán meg azt mondta, hogy az összesen bikini van. Na, ezt valahogy nem hittem el...

2015. szept. 25. 20:26
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el Nekem nem szépek a lányok. Legalábbis Amsterdamban és Den Haagban nagyon nem. Az pedig, hogy elment és megnézte Őket nem olyan nagy dolog.
2015. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Te írtál ki előbb egy kérdést. 8 éve együtt vagytok lehet kiváncsi másra is,ellaposodtatok esetleg.
2015. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!