Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha van egy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha van egy nagyon helyes pasi, aki igazán bejön, akkorse vagytok az egy éjszakának a hívei? (Próbáljunk ne álszentkedni) És akkor ha nem, miért nem? Kort írjatok!

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha valakire nagyon ráizgulok egy szórakozóhelyen, akkor megeshet a dolog. Elő fordult már. Egyáltalán nem bántam meg. 22 l
2015. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 LePeDő ***** válasza:
100%
Azért nem mert ha előtte nincs kötődés meg érzelmek és úgy fekszünk le, akkor bennem tutira kialakulna valamilyen érzelem vagy kötődés iránta, amit ő mint férfi nem viszonozna, mert neki csak egy dugás lennék és akkor meg szenvedhetnék egy ideig saját magammal, plusz még bűntudatom is lenne, hogy hogy lehettem ilyen kis ribizli. Ráadásul utána rossz érzés lenne a pasit más csajokkal látni. Nem is kicsit. Pláne ha még a szex is jó volt vele. Amit mondjuk egy egyéjszakásnál kétlek, mert szerintem az igazán jó szexhez meg kell ismerni a másik ízlését és vérmérsékletét.
2015. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Utasítottam már vissza olyan pasikat, akik kb mintha a magazinból léptek volna ki. Egyszerűen annyi az ok, hogy csak kapcsolatban szexelek. Nem bízom abban, hogy egy random pasi majd odafigyel rám és nem csak guminőnek tekint. Emellett nekem csak úgy kielégítő az együttlét, ha ott van mellette a bizalom és ismerem a másikat.
2015. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Oh... Ha egy helyes pasi rám mozdulna, megtenném. Mivel csúnya vagyok, ezért csak az olyanoknak jövök be, akik maguk sem valami jóképűek, és ők is nyilván csak azért vannak velem, mert a jó nőknek nem kellenek. Akárhány partnerem volt, soha nem élveztem rendesen a szexet, mert nem vonzódtam a partnereimhez eléggé. Egy helyes pasival akkor is lefeküdnék, ha van barátom, megérné. Legalább egyszer az életben hadd válogassal én is :D
2015. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, #4 vagyok: 22/L
2015. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt idő, amikor nem igazán éreztem jól magam párkapcsolatokban, akkor előfordultak egyéjszakás kalandok. De később megtapasztaltam, hogy mennyivel többet nyújt a szex valakivel, akihez kötődöm is, akkor már nem kerestem egyéjszakást egyáltalán.

Volt, hogy nagyon helyes pasi próbálkozott be, de elutasítottam, és nem bántam meg utólag sem.

2015. szept. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha egy szórakozóhelyen látom meg, vagy úgy, hogy nem ismerjük egymást és valószínűleg többet nem fogunk találkozni, úgy igen. De ha a személyiségét is kedvelem és ismerjük is egymást, akkor biztosan nem, mert tudom, hogy úgyis én jönnék ki rosszul a dologból
2015. szept. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!