Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz és nem normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz és nem normális dolog, hogy viszonylag csinosabb lányként nagyon bejön Pierre Woodman?

Figyelt kérdés
Tudom nem olyan jó pasi, de ahogy a nőkkel bánik az szerintem kivételes és nagyon jó lehet vele lenni, nagyon izgató és az ilyen külső ellenére szerintem nagyon férfias, jó pasi.
2015. szept. 27. 13:55
 1/9 anonim válasza:
100%

Az, hogy neked ki jön be, az majdnem teljesen független a külsődtől. Akár csinos vagy, akár nem, attól függetlenül tetszik neked Woodman. Nem tudod irányítani a tetszésedet és ezt a külsőd sem irányítja.

Az más kérdés, hogy ez "gáz"-e.

Akár gáz, akár nem gáz mások számára, neked ő tetszik és kész.


Még annyit megkérdeznék, hogy szerinted mi a kivételes abban, ahogy bánik a nőkkel? Te hogyan jellemeznéd, hogyan bánik velük?

2015. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1. Nagyon nagy örömöt tud szerintem okozni nekik Castingon más férfi erre nem képes :)
2015. szept. 27. 14:14
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Volt esetleg már dolgod vele? Azért vagy ilyen lelkes, hogy milyen örömöt tud okozni a nőknek, vagy csak a látottak alapján?
2015. szept. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Egy barátnőm, barátnője már volt nála castingon és az ő elmondása alapján, meg a látottak is persze :)
2015. szept. 27. 14:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok


Akkor szerintem te is próbálkozz meg vele, lehet egy csodás élményed, és még bónusz, hogy pénzt is kapsz érte.

2015. szept. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Téged az izgat, hogy a férfi gátlástalanul uralja és használja a nőt szex közben?
2015. szept. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Én pont úgy nézek ki, mint ő. Csak fiatalabb vagyok, nincs pocakom, és jóképű is vagyok. Meg nem vagyok szőrös sem. :)
2015. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?

Legtöbb nőnek bejön a stílusa.

Másrészt nekem is van ilyen csaj ismerősöm, aki bevállalta Woodman bácsit.

Ha érdekel leírom priviben a nevét.

2015. szept. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Az az "ember" valóban "kivételes" :-)
2015. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!