Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Szeretitek, ha a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek, ha a lány rajtatok alszik?

Figyelt kérdés
Mármint nem úgy, hogy csak a mellkasotokon van a feje, hanem ha egész testével rajtatok hasalva alszik? Ha igen, akkor mi a jó ebben? Nem nyom szét reggelre?
2015. szept. 27. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, mert úgy én nem tudok aludni xD.
2015. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jól hangzik ^^

Az benne a jó hogy a lehető legközelebb van hozzám így :)

2015. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 opened paradise ***** válasza:
82%
Legalább nem kell takaró.
2015. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt szeretem ha ráhajtja a fejét a mellkasomra, de azt nem ha rajtam aludna.
2015. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én imádom ha így fekszik rajtam a lány. :3 Nem nyom szét, mert nem 100kg xD Én meg már csak, ne nyúljak ki egy lány súllya alatt. Egyébként az benne a jó, hogy a lehető legközelebb van, és a legnagyobb felületen érintkezünk egymással, ez párosítva azzal hogy bízik, szeret, mert rajtam képes aludni, is hozzátesz.

Csak sajna nekem már egy ideje nics akivel ez lenne.. 21F

2015. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha ráhajtja a fejét a mellkasomra, egyik kezével átölel, a vállamra teszi a mancsát, és az egyik lábát pedig átdobja rajtam, bújik hozzám. De ezt csak elálmosodádig szeretem, utána elfordulhat, nem gáz.
2015. szept. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De jó is volna. Hiányzik is. :(
2015. szept. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elalvás előtt jó, de egy egész éjszakát nem tudok egy testhelyzetben végigaludni. Szóval az első mozdulatnál leesne rólam.
2015. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Noren1989 ***** válasza:
Én szeretném, de a mostani barátnőm legurul simán...Én tudok mozdulatlanul aludni, szval nem gond.
2015. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt olyan jó olvasni hogy szeretitek. Bár aludhatnék valakin :(
2015. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!