Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aludnátok úgy hogy bennetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aludnátok úgy hogy bennetek van a pasitok farka? Ennek milyen komoly következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
Jó. Tudom ilyenre csak idióták gondolnak ,de engem érdekelne hogy másnak is eszébe jutott e már ilyen rajtam kívül

2015. szept. 28. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem, egyrészt csak hason tudok aludni, másrészt meg elég kényelmetlen lenne, és az emberek nem egy helyben alszanak át egy éjszakát általában!
2015. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 kalauz ***** válasza:
63%
úgy kell aludni, mint a rókák - farok a lábak közt!
2015. szept. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Igen, mert volt már ez a kérdés. Amúgy meg nem tudtok úgy aludni. Hisz a pasinak összemegy Mielőtt bealudnátok. 😊
2015. szept. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Alvást már kezdtem úgy hogy a cerka a nőmben volt!

De vagy elsütöm, vagy úgyis lelenkad!

2015. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha eltekintek attól, hogy alvás közben nem áll a műszer, akkor is elgondolkodtató a póz. Kutya, lovagló, misszionárius kilőve, esetleg a kiskifli, nagykifli jöhet szóba. Vagy hogy képzeled el?
2015. szept. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kiprobalnam,de nem hinnem hogy eltudnek aludni...
2015. szept. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

"Ha eltekintek attól, hogy alvás közben nem áll a műszer"


Csak egy kis Caverject-et kell beinjekciózni a péniszbe, lehetőleg többet mint a megengedett dózis, és akkor akár 2 napig is áll a cerka szünet nélkül (priapizmus). Persze ez orvosi vészhelyzetnek számít.


A megfelelő pózt az alváshoz viszont el ne tudom képzelni. Ha meg is találjátok, valamelyikőtök úgyis megmozdul, és akkor kicsúszik.

2015. szept. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem nagyon létezik olyan póz, ami nem túl kényelmetlen a megvalósításhoz, és nem csúszik ki a szerszám...

Ha merev, akkor úgyis elkezd mozogni a pasi, és akkor az már nem alvás. Ha meg nem merev, akkor kicsusszan.

2015. szept. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na eggen... ez lett volna a másik. Kíváncsi lennék én arra a pasira, aki berakja a merev farkát, aztán mozdulatlanul fekszik rajtam, amíg el nem alszom :D
2015. szept. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
" Tudom erre csak idióták gondolnak" Itt a válasz is.
2015. szept. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!