Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kötődöm hozzá ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kötődöm hozzá ennyire miután lefeküdtünk?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiúba 2 éve,de nem viszonzott.. néha-néha bulikba kavartunk,de csókon és pettingen kívül nem volt más.. viszont 1 hónapja lefeküdtem vele,de azóta sokkal rosszabb..jobban féltékeny vagyok más nőkre,jobban vele akarok lenni,jobban kötődöm hozzá.. eddig is nagyon szerettem,de most még jobban akarom őt. Pedig úgy indultam ennek az egésznek neki,hogy nem fogok többet akarni(vagyis akarok persze),de nem fogok úgy mondd többet ebbe beleképzelni és azt hittem,hogy ezt le tudom magamba úgy rendezni,hogy "csak egy este",ami neki is jó és nekem is,és azt hittem nem fogok ilyesmit érezni! Ez miért van? Nekem ő az első.. Mit tegyek,hogy ne érezzem ezt? 18/L
2015. szept. 29. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogadd el a helyzetet.
2015. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mond el neki..barmi lehetseges:D

vagy fogadd el^

. |

2015. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a leggyakoribb szituáció. A lányok általánosan erősebb kötődést éreznek szex után. Tehát csodálkozásra nincs okod, nem egyedi az eset. Amit tehetsz, hogy elfelejted teljesen, és másra koncentrálsz.
2015. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy csaj ennél lejjebb már nem csúszhat.......(Y).
2015. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam kb ebben a cipőben, csak rövidebb idő alatt zajlott le és nem feküdtem le vele (szerencsére). A helyzet az, hogy túl komolyan veszed a dolgot, ez ellen nem tudsz úgy igazából tenni semmit, csak kevesebbet kellene vele találkoznod és beszélned úgy majd gyengül az érdeklődésed iránta.
2015. szept. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hülye voltál. A szex nagyon fel tudja erősíteni az érzelmeket. Nem érdemes olyannak lefeküdni akit te imádsz de a másik téged meg nem és max csak a tested kell neki.

Átküldhetnék neked egy ismerősöm címét, hogy beszéld meg vele. A csaj lefeküdt a nagy szerelmével, egy idősebb pasival akinek semmi érzéke nincs, hogy felfogja valakinek ő bejön és szerelmes belé, ezért amikor kanos volt és próbálkozott mindenkinél egy "csakis egyéjszakás, semmi érzelem dolog" dug*ssal, a csaj egyből jelentkezett.

Röviden: a csaj még évekig futott a pasi után, a pasi meg lökte el magától mert neki csak kanosság ellen kellett.

Ha tippelhetnék a csaj még most sem dolgozta fel, szerintem azóta senkivel sem feküdt le (semmi kapcsolata), már dolgozik, szóval idősebb, de úgy fog járni mint a macskás nénik.

2015. szept. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!