Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Körülmetélt pasinak más érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülmetélt pasinak más érzés a szex?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy a barátom körül van metélve, bár nem beszéltünk róla. Szeretnék mindent megadni neki, szeretném, ha élvezné velem az együttlétet. Ettől ugyan annyira jó érzés neki?? Nem akarom, hogy baj legyen, én nem szedek fogamzásgátlót és kértem, hogy védekezzünk óvszerrel.. De azt mondta, úgy nem élvezi. Lehetséges, hogy a körülmetélés miatt valóban kevésbé élvezné a szexet, mint azok a férfiak, akiknél nem történt ilyen beavatkozás?


Köszönök minden segítő választ!



2015. okt. 4. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen van egy ilyen oldala a dolognak, hogy a körülmetélt férfiak kevésbé érzékenyek a makkjukon és ugyebár a gumi még ezen tompít... De ettől függetlenül tudnak szexelni és élvezik is, legfeljebb késsőbb vagy nehezebben mennek el, az átlagostól.
2015. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első leírta a tutit. Mivel a makkján nincs fityma, így az egy idő után "megedződött", így később tud elélvezni (a nő örömére). Kevésbé érzékeny a makk, így tovább bírja az orális szexet is kapni.
2015. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azóta tudod már kérdező?
máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!