Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is igaz az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaz az, hogy az első szex valakivel létrehoz egy különleges köteléket?

Figyelt kérdés

18 éves koromban jártam egy fiúval, egymással vesztettük el a szüzességünket is. 1 év után szakítottunk, de mégis olyan kapcsolat alakult ki köztünk, ami azóta sem szakadt meg. Voltunk többször haragban, olyankor hónapokig nem beszéltünk, de valahogy mindig visszataláltunk egymáshoz (csak mint barátok). Azóta már eltelt majdnem 7 év, és mindkettőnknek van párja, mégis nem telik el úgy nap, hogy ne beszélnénk egymással. Mondhatni a legjobb barátok lettünk, a járásunk már csak maximum nosztalgia, egy régi emlék, túlléptünk rajta mindketten. Úgy érzem neki bármit elmondhatok, mindig meghallgat, és én is őt viszont. A páromon kívül senki más nem tud rólam ennyit, mint ő. Nem ő volt az első kapcsolatom, voltak előtte mások is, velük viszont abszolút nem beszélek már.

Közületek volt/van valaki hasonló helyzetben?? Nemet és kort írjatok!



2015. okt. 5. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Abszolút nem tartom a kapcsolatot azzal, akivel elvesztettem, nem is szoktam rá gondolni sem.
2015. okt. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem igaz.
2015. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Embere válogatja. Neked fontos volt. Nálam meg csak a szexről szólt az első.
2015. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Hát akkor azok, akiket megerőszakoltak nem tudom mit szóljanak, ha ez igaz.


-------------



A szakításunk óta, ami több mint 5 éve volt, nem beszéltem azzal akivel elvesztettem.


24/L

2015. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Mi a párommal 10-én lesz 7 éve, hogy összejöttünk. Mindketten elsők voltunk egymásnak szex téren. Egyszer szétmentünk majdnem 1 évre, de újra össze hozott minket a sors. Nem tudunk egymás nélkül meglenni. Bár most is van kis problémánk, de reméljük megoldódik ez is. Ha szétmennénk, tuti nem tudnánk tartani a kapcsolatot. Ezért is félek, hogy elveszítem :/
2015. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem különleges kapcsolatom van azzal a pasival, akivel először szexeltem. De már a szex előtt is olyan volt, szóval kétlem, hogy amiatt.
2015. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem igaz.

Az, hogy nektek így volt, az egy dolog, de attól még egyáltalán nem általános.

Én 13 éve veszítettem el a szüzességemet valakivel, akivel 2 évig jártam együtt és szerelmesek voltunk, aztán elmúlt a szerelem, szakítottunk, azóta egyszer ha találkoztam vele és nem is hiányzik.

2015. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Baromság. Nem kell Ennyire túlidealizálni a szexet.
2015. okt. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem örök emlék marad akkor is,ha már rég nem vagy vele...úgy mint az is,hogy az első csók kivel történt.


Én azzal vagyok együtt már 28. éve, akivel 17 évesen elveszítettem a szüzességem...

És mielőtt fehér hollónak lennék kikiáltva, biztos van még így más is a középkorúak korosztályából, nem csak én.Csak nem mindenki mondja így el...úgyhogy nem ritkaság ez sem...

2015. okt. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó. Lehet, hogy sokan vannak együtt azzal, akivel elvesztették, de, hogy mind félrebaxnak az tuti.
2015. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!