Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit művelnétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit művelnétek a pasitokal ha az megcsalna titeket?

Figyelt kérdés

2015. okt. 7. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
nem alacsonyodnek le arra a szintre h bosszut alljak rajta
2015. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a körülmények sokat számítanak, leülnék vele megbeszélni. A végkifejlett tőle függ.
2015. okt. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%

fiú vagyok, de szerintem azt csinálnák hogy a pasit dobják a francba és a csajt meg jól elintézik.

én hasonló esetben ezt tenném.

kidobnám a csajt, a hapsi meg kórházi segítség nélkül nem maradna meg. de lehet csak azért írom ezt mert egy agresszív bunkó állat vagyok. mer amugy nem :D

2015. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%

Ha megcsalna Ott vege lenne az egesznek. Nem beszelnek vele tobbet. De azt a ribit akivel megcsalt az orra elott lesmarolnam csak,hogy egyenlitsek kicsit.

De ilyen szerencsere nem tortenik velunk :)

18/L

2015. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Ez azért sok mindentől függ. Csajjal semmit se csinálnék, nem Ő csalt meg, hozzá semmi közöm.

Ha együtt maradnánk ennek ellenére akkor Én is szexelnék valakivel aki nagyon izgatja a fantáziám.

2015. okt. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
"Megbocsajtanek" neki aztan 2 heten belul megcsalnam vkivel es szakitane:)
2015. okt. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Megbeszélném vele, hogy hogyan jutott(unk) idáig. Azután valószínűleg elbúcsúznék tőle.
2015. okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amint olyan állapotba kerülök, hogy a síráson kívűl mást is tudjak produkálni, akkor megkérdezném, hogy mi volt az oka annak, hogy megcsalt, mert nem akarom majd a következő kapcsolatomban is ugyanezt a hibát elkövetni. Azután összepakolnám a cuccaimat és elköltöznék a közös albérletből. A pszichopata verzió meg az, hogy rágyújtom a házat, a lányt meg akivel megcsalt meg egy autó után kötném, és végig száguldoznék vele a városon. Amúgy nem, de fantáziának nem rossz. :)
2015. okt. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Valószínű sírnék, és bár helyesnek azt tartanám hogy megbeszéljük a szívem nem engedné. Akkor és ott látna utoljára :) A csajra nem haragudnék ha nem tudta hogy csaja van a pasinak akivel lefeküdt de ha tudta hogy csaja van akkor egy olcsó kis ribinek tartanám.
2015. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szakítanék. A csaj nem érdekelne, nem ő lépett félre, nyilván a barátomra haragudnék. De ez nem fordul elő.
2015. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!