Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk átlagos vagy annál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk átlagos vagy annál kisebb pénisszel! Nincs komplexusotok amiatt hogy sok lány a nagy méretet szereti?

Figyelt kérdés
Nekem átlagos a péniszem (15 cm) de azért nem merek ismerkedni mert folyton az jár a fejemben, hogy sok lány a nagyra esküszik és mivan ha kifogok egy ilyen lányt.
2015. okt. 8. 11:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2015. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha csak nem divatribit fogsz ki, akkor egyik lány se fog panaszkodni, ha jól használod.
2015. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
majd akkor lepődsz meg ha egy lány azt mondja rá, hogy szép nagy :D én is így voltam 15-16centimmel és rájöttem, hogy igazából mikor 17-18-nak hazudják férfitársaink a sajátjukat valójában ők is ekkorák :D
2015. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

miért lenne?

átlagos méretem van, pl barátnőmnek ez is nagy általában...

soha nem gondoltam arra, hogy kicsi lenne...


22F

2015. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 acelsziv ***** válasza:
Ne viccelj már. Mehetsz csatába hosszú karddal, de ha nem tudod használni kutyafülét sem ér. Viszont kis bicskával is lehet csodákat művelni. Érted? Ha átlagos az teljesen jó. Sokkal többet számít, hogy tudod -e használni.
2015. okt. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem hosszra csak 13cm viszont 5,4cm vastagságra szerintem a hosszúság az esztétikán dob csak, persze van olyan lány akinek jól esik, ha a méhszáját vered, de a többségnek ez kellemetlen érzéssel jár, plusz így nekem is jobb érzés, hogy nyugodtan mehet tövig nem kell plusz erre is ügyeljek :D
2015. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100% -ban acél szívnél a pont.
2015. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Minden férfinak van komplexusa aki nem elégedett a farkával,de mindenkinek más okoz elégedettséget.Van aki örül 13 centinek és van aki kevesli a 17-et és akkor a vastagságról még nem is beszéltünk.
2015. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az örök vita és ördögi kör :)


A pasik mind 2-3 cm-t rádobva hazudnak a csajoknak, ezért a csajok azt hiszik, nekik a 17-20cm a jó, pedig még nem is látott akkorát a többségük. Ezért elterjed az a nézet, hogy a csajoknak az ekkora jó. És így soknak akinek 14-16 van komplexusa lesz, és elkezd hazudni. :D Vagy hazudni és nyavalyogni meg hisztizni...

2015. okt. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De mégis mi lenne? Rengeteg olyan dolog van, amivel kapcsolatosan elmondható, hogy simán kifoghatsz egy olyan lányt, akivel ebben nem passzoltok, mégsem idegeskedsz miatta. Akkor miért lenne más a helyzet a péniszméretnél? Nem tehetsz róla, ez van, ráadásul teljesen normális méretnek számít. Egy darab ujjal is ki lehet elégíteni egy hosszabb, tágabb hüvelyű lányt is, nem hogy egy egész pénisszel. Azon miért nem idegeskedsz, hogy mi van akkor, ha olyan lányt fogsz ki, akivel más az életviteletek, az értékrendetek, mások az elképzeléseitek és a párkapcsolati céljaitok? Pedig ez is ugyanaz a kategória. Ha valakivel nem illetek össze, akkor tovább kell állni, nem pedig leragadni és problémát képzelni bele.
2015. okt. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!