Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most itt mi a megoldás? Ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most itt mi a megoldás? Ne keressek barátnőt, hanem inkább egy éjszakázzak?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom a legrosszabb korban vagyok, amiben csak lehet. 21 éves vagyok. Idősebbek kapcsolat szempontjából nem érdekelnek, de még a korombeliek sem.


18 lenne az ideális - mert valahogy velük jövök ki úgy, hogy érezzem azt a szexen kívül is fennmaradó érdeklődést feléjük. Ez a korombeliekben nincs meg.


Igazából a 17-18 lenne úgy az igazán ideális, de a gond az, hogy utóbbiak sem feltétlen kezdenek ki egy 3 évvel idősebb sráccal. Sokszor tök jól elvagyunk, de mikor kiderül hogy mennyi is az annyi nekem, mintha az egész semmibe foszlana.


Rossz pasi se vagyok, mivel a korombeliekkel akármikor eljutok az ágyig, csak az nem párkapcsolat - mivel úgy nem érdekelnek. A fiatalabbak meg menekülnek.


Úgy gondolom idő kérdése és akkor majd ez a szint is megy feljebb azaz nem a 18-as korosztály hanem majd a 20 évesek fognak úgy érdekelni, de addig még el kellene telnie pár évnek, viszont igazából már baromira nem izgatnak úgymond az egy éjszakás kalandok.


Igazából mindenkitől azt hallottam annak idején hogy ez normális és "ideális" is hogy a 16-20 vagy 17-21 egy tökéletesen működő párkapcsolat, mégis úgy veszem észre a tapasztalatokból hogy ez nagyon nem így van.


2015. okt. 12. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó, hogy ennyi időd van gondolkodni :)


Szerintem nincs veled semmi baj,csak végre döntsd el mit szeretnél.

2015. okt. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Enyhén túlbonyolítod.
2015. okt. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!