Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú megjegyzést tesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú megjegyzést tesz pl. a mellemre, akkor nem akarna tőlem komolyat, inkább ribinek tart, vagy ez nem függ össze?

Figyelt kérdés

Buliban, ismerős fiúról van szó.

Ha nekem valaki ilyesmi megjegyzéseket tesz, attól úgy érzem, hogy egyáltalán nem tisztel és ribisnek tart, de nem tudom, a fiúk mennyire gondolnak ebbe bele... vagy ettől még kedvelhet?



2015. okt. 13. 02:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem függ össze, ha eleget ivott.
2015. okt. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Nem túl illedelmes, az biztos. Ettől még kedvelhet komolyabban is, de biztos, hogy elsősorban a testedért kellenél neki. Valószínűleg nem strapálja magát, hogy udvaroljon, nem szerelem fűti - de ki hibáztatható ezért a mai világban.
2015. okt. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott?
2015. okt. 13. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen megjegyzést pontosan?... Persze lehet bunkó módra, de szerintem meg lehet úgy is dicsérni őket, hogy az illető tényleg bóknak szánja, és látszik, hogy komolyan gondolja. Velem fordult már elő ilyen, és örültem neki. :)
2015. okt. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hogyan tette azt a megjegyzést.
2015. okt. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Dugni akar.
2015. okt. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De mit is mondott konkrétan?

Ha kifejezte tetszését, akkor valószínűleg csak szexet akar. Ha ivott, nem venném túl komolyan.

2015. okt. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy biztos, futóklandot szívesen elképzelne veled.
2015. okt. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

Mucika, minden fiú dugni akar.

Akit meg nagyon sokáig nagyon szívesen dugnánk azzal kapcsolatra is hajlandóak vagyunk.

Ha fixírozta a cickód és bejött neki akkor az már jó jel.

A szemünkben minden nő egy ribizli, aki alatt egy betömendő lyuk tátong ami szerintünk csak a mi farkunkra vár. HA ehhez még egy jó természet is párosul ami nem csak elviselhető de szerethető, az már duplapluszjó, de a lényegen nem változtat, azaz hogy meg fog dugni.

2015. okt. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!