Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem a tanárommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a tanárommal ⬇ Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek ribinek légyszi. Soha nem tettem ilyet, még megcsókolni se hagytam magam, csak olyannak akit szerettem.

Most viszont mintha elment volna az eszem... 19 éves lány vagyok, a tanár 30. Nincs barátnője. Rég szimpatizáltunk egymással, aztán elkezdett velem flörtölni, amit én nagyon cikinek éreztem még az elején. Aztán valahogy ez megváltozott, elkezdett izgatni ez az egész, hogy ugye tiltott gyümölcs a legédesebb, meg ilyen hülyeségek és egy idő után már vettem a flörtöt és viszonoztam is.

És a végén már szinte fizikailag vonzódtam hozzá. Volt olyan hogy pl tesi órán súlyzóztunk, vagyis próbálkoztam és odajött segíteni. És konkrétan majdnem megcsókoltam. Mindenki előtt. És ő ezt jól tudta mert mindig röhögött. Aztán egy hete szerdán megcsókolt a szertárában, és onnantól kezdve végem volt. De nem ott feküdtünk le egymással.

És azóta másra se tudok gondolni, csak hogy milyen jó volt. Ő meg vacsorázni hívogat meg ilyenek. De félek ettől az egésztől, és nemtudom mit tegyek.



2015. okt. 13. 16:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%
Tudod ugye, hogy csak kihasznál?
2015. okt. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát nem gondoltam, hogy szerelmes belém :-D és énse vagyok az ✌ még...
2015. okt. 13. 16:49
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
Unalmas sztori. Újat kérek.
2015. okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
42%
nyugi nem vagy ribi,ha gondolod én is elviszlek a szertárba
2015. okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%

Nem feltétlenül használ ki. Legyen eszed, de gondolj a következményekre. És itt egy sztori:

Gimis töritanáromat az előző gimiből kirúgták az egyik diákjával együtt, mert kapcsolatba keveredtek egymással :P Azóta sok év eltelt, 2 gyerekük van, összeházasodtak, és minta pár lettek :) Fiatalon rájuk talált az igaz szerelem :)

2015. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
ha szereted akkor hagyod . ezért kirúghatják . mondjuk ha van ilyen hülye a tanárod meg is érdemli. bocsi h ezt mondom de játszik veled mint egy kis marionett bábúval .
2015. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

még el sem olvastam a kérdést, de már tudtam, hogy tesi tanár... :D

itt az oldalon mindenki tesi tanárral dug? :D

2015. okt. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

értem én, hogy tetszik neked ez a tanár-diák felállás, de azért lehetnél egy kicsit kreatívabb...

2015. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Utolsó nemtudom minek linkelted be ezt kérdést, értem én hogy hasonlít csak én ezt nem találtam ki :)
2015. okt. 13. 16:59
 10/21 anonim ***** válasza:
9%
Ha jó volt, akkor maradj vele, ha kiderül, akkor mindent ráfoghatsz. Még gimis vagy, ugye? 18/L
2015. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!