Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet ez a változás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez a változás?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt, pár hónapja erőszakosabb lett velem szexuális téren.

A legjellemzőbb, hogy elkezd "ott" nyalogatni, majd mikor kérem, hogy hagyja abba folytatja, pedig többször elmondtam neki, hogy nyugodtan folytathatja, de adjon fél percet, mert közvetlenül orgazmus után sokkal érzékenyebb vagyok. Hiába próbálom eltolni, vagy elhúzódni, ő lefog, csúnyán néz, esetleg közli is, hogy ő még nem fejezte be. De ugyanez van ha kézzel elégít ki. Szóval nem addig csinálja amíg nekem jó, hanem amíg neki és az sem zavarja, ha nekem fájdalmat okoz.

Nem értem mi történt vele, régen annyira figyelt rám, minden csodás volt vele, most meg már aggódom ha hozzákezdünk.


2015. okt. 15. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy balfek. En elhagynam.

Szeretem ha durva a szex de ez mar bunkosag amit csinal.

2015. okt. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ismerős. Volt egy barátom, aki mindig jobban tudta, hogy nekem mi a jó, mint én magam. Hiába kértem, hogy hagyja abba, erőszakos volt, lefogott, mert az nekem jó. Egész addig, amíg egyszer le nem ordítottam a haját. Akkor egy pillanatra meglepődött, és rájött, hogy nem csak mórikálom magam, hanem ha egyszer azt mondom, hogy nem, az tényleg nemet jelent.

Szóval ne hagyd, állj ki magadért, bármilyen áron is.

2015. okt. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!