Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Titeket is izgat vmennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket is izgat vmennyire a hatalom érzése? Ti élnétek vele?

Figyelt kérdés

Láttam egy filmet amiben a kicsiket a nagyok fenyítették és bármit megtehettek velük kb. ÍGy akár szex is lehetett. Ez egy fiú koli szerűségben. A durva az, hogy vmiért felizgatott. Azóta ezen vok kiakadva, mert egy jószívű, nem erőszakos, stb srác vagyok, de úgy érzem ilyen helyzetben visszaéltem volna a dologgal.


Mint a betiltott film, amit a 80-as években forgattak a neveő intézetben. Ott is megdugnak a filmben egy fiút...


2015. okt. 17. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Bebukottak vagy mi volt a film amire gondolsz. És igen érdekes élmény belegondolni. Nem tudom mit tennék, hisz nem volt hatalmam még, de azt mondják sokaknak elborul az agya. És végülis megalázó lehet a másiknak...
2015. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisfiúkat bántalmazni és erőszakolni, ez izgat? Neked beteg az agyad és hetero sem vagy, az biztos. Kötelet érdemelnek akik ezt teszik.
2015. okt. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rakjunk helyre valamit!


A hatalommal élni lehet, jó!

Visszaélni a hatalommal bűn!

2015. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 vorarlberna ***** válasza:
Írd meg neved, küldj egy képet kedves kérdező és beírom a neved a Death Noteba. Kösszi :)
2015. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy meg is tenném. Mint írtam, meglepett a film és amit kiváltott. Ennyi
2015. okt. 17. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!