Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a legjobb poz az elso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb poz az elso analhoz, mivel es hogyan vegzitek a beontest, illetve meddig tart az aktus igy? Beleszokott elvezni, ugy hogy fogamzasgatlot nem szedtek? (Amikot kifolyik, nem veszelyes hogy a vaginahoz is kenodik? )

Figyelt kérdés

2015. okt. 17. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Te inkább sehogy ne szexelj.
2015. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy: minek beönteni??? Elmész wc- re, letusolsz, oszt mehet, ha nincs hasmenésed éppen. Kettő: minek szednél fogamzásgátlót a popsi sexhez? Három, ha csak olyan lesz kívülről a nunid, nem valószínű, hogy teherbe esnél. Bele lehet élvezni a fenekedbe, nem lesz tőle bajod. A pasi viszont kaphat fertőzést ha óvszer nélkül dugja a popsid, de ez sem törvényszerű. A nők erre érzékenyebbek.

33F

2015. okt. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elmondták előttem!

Tehát durr bele!

Síkosító! Sok, sok, sok!!!

2015. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen póz jó ami kényelmes.

Ne hallgass az előzőekre, csinálj beöntést. Nekem olyan készülékem van amit a zuhany csőre lehet feltekerni, önmagát szabályozza, a megfelelő mennyiségű víz jut be, de ezt egy-két órával előtte csináld és utána már ne egyél. Így leszel maximálisan tiszta. (néha a dm-ben is lehet kapni, de én neten rendletem. komplex sókapszulával működik.)

Mi csak óvszerrel szoktuk. Nem akarom, hogy fertőzést kapjon vagy nekem rossz helyen folydogáljon a sperma. Sőt, így amikor lekapja az óvszert utána mehet szájba is. Problem solved.

2015. okt. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az utolsonak koszonom! Az elsonek pedig nagyon rossz élete lehet, ha unamában ide járkál nem ideillő válaszokkal :D
2015. okt. 18. 09:51
 6/7 anonim ***** válasza:

A legjobb póz egyénenként változik (legalábbis 2egyforma még nem volt):

A lábai a nyakamba,ő volt felül és ráült.

Beöntés egyén fügő ez is:de álltalában a wc-zés elég meg amúgyis gumit húzunk. De ha mégse(mert van olyan)akkor van beöntö készúlék,2-4kör elég.

az aktus álltakában 15-25perc.

Igen beleélvezek,ha nem használunk gumit és ha kifolyik lenyalom.nem kenödik sehová max a bajszomra

2015. okt. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Valóban alacsony az a bizonyos kerítés! :D
2015. okt. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!