Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tartsak titokban egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsak titokban egy viszonyt?

Figyelt kérdés
Ha nem mondjuk el senkinek, nem mutatkozunk együtt, nem megyünk el és érkezünk egyszerre, az már elég, ugye? Csak mindig ott van a kis szálka bennem, hogy mi van, ha egyszer kiderül...mert nem szeretném. Mik még a megfelelő óvintézkedések?

2015. okt. 18. 17:06
 1/8 RRR ***** válasza:
100%
álbajusz,álszakáll:DDD
2015. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennél többet, amiket itt leírtál, nem tudsz tenni. Mondjuk kérdés, hogy ki előtt kell titkolni a viszonyt. Ha élettárs/házastárs előtt, akkor még a kommunikációt is érdemes minimálisra csökkenteni, semmi telefon, semmi sms, semmi email, vagy legalábbis minimális, és "rejtjeles".
2015. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Ne kúrj félre.
2015. okt. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Közeli viszonyban állunk, egy helyen tanulunk, de egyikünk sem akar még komoly kapcsolatot. Lehet egyébként, hogy szerelem lesz belőle, én még nem voltam senkivel. Csak nem akarom, hogy kiderüljön...
2015. okt. 18. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor találkozgatni is titokban kell valahol nem forgalmas helyen. egy darabig biztos titokban is marad.
2015. okt. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi még középsuliban több hónapig tartottunk titokban a szerelmi viszonyunk. Hidd el, szörnyű, hogy van vele közös órád, ráadásul a padtársad is évek óta, de ne tekints rá úgy, mint aki tegnap este veled aludt...
2015. okt. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó :) Végülis tényleg nem mondjuk senkinek. Én bízom benne, megmutatja a dolgokat, én kíváncsi vagyok, eleve én akartam...Sokan évekig titokban tartanak mindent.
2015. okt. 18. 17:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi viszonyunk 4 éve tart a partneremmel ,és sose derült ki semmi és még mái napig is tart.
2015. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!