Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy elélvezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy elélvezés után (kézzel történő, nem nő útján) mosolygok, mintha könnyebbnek érezném magam, minimum a hetedik mennyországban időnként?

Figyelt kérdés
2015. okt. 19. 10:56
 1/8 RootedRainbow ***** válasza:
Mert van egy felgyülemlett hormon mennyiséged, amely feszültté teszi a testedet, és az élvezéskor bekövetkezett hormonszint csökkenés ellazítja, az amúgy is kellemes orgazmus mellé.
2015. okt. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azaz lehet valaki attól feszült, hogy nem él szexuáis életet? Ez elvezethet elfojtottsághoz, esetleg lelki sérülésekhez is?
2015. okt. 19. 11:04
 3/8 RootedRainbow ***** válasza:
Lelki sérülést inkább a csalódottság okoz, ha nem találsz párt magadnak. A feszültséget meg nem teljesen abban az értelemben értem, hanem inkább a " jajj de kanos vagyok, szexelni kéne már nagyon" érzés fokozódásában.
2015. okt. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pont ahogy mondod kedves kérdező.

A szex az egészséges élet része. És nem csak testi egészségre kell gondolni, hanem a lelki, azaz pszichés egészségre is.

2015. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a szexuális vágyak betöltetlensége nagyon is tud okozni feszültséget, főleg abban az esetben hogy ha már valaki szexuálisan aktív és él nemi életet, de nincs módja a vágyak megélésére, és sokszor az önkielégítés nem is elég hogy ezt csökkentse


én pl ezt a hetedik mennyország érzést önkielégítéssel nem tudom elérni, lenyugtat meg minden de nem olyan mint egy szeretkezés után.

2015. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerinted miért hívjuk úgy, és fejezzük ki hogy "könnyítés", "könnyítek magamon" :D

Mert megkönnyebbülsz.

2015. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amióta a régi barátnőmmel 2 évig tartó kapcsolatban éltünk rendszeresen szexuális életet, majd annak megszakadása óta ez abbamaradt, már az önkielégítés sem olyan, mint régen. Nem érzem ugyanazt a kielégülést.
2015. okt. 19. 19:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Az csak jó, de ne várj sokáig mert újra a kezed lesz a főnök!

Keress magadnak egy párt és újra teljes lesz a kielégülés. Nem elég cél ez?

2015. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!