Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyen szép fekete lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen szép fekete lányok bejönnek, vagy undorodsz minden nőtől, aki nem fehér?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2015. okt. 21. 14:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
3-assal 5-össel tudnék mit kezdeni,még talán azt is kimerem jelenti hogy a magyar csajok nagy része gyenge hozzájuk,de ez talán érthető mivel ezek valószínűleg nem utcáról összekapkodott nők
2015. okt. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
ha sötét bőrű lányokról van szó akkor nekem leginkább a félvérek tetszenek akik barnák, de nem annyira mint az első. pl. mint alesha dexin. ennek ellenére mind dögös, egyiket sem rúgnám ki az ágyból!
2015. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 PearlDiver ***** válasza:

A 3. és az 5. eléggé bejön, a többi kevésbé.

Nem bőrszín alapján választok, de persze elég egzotikus és ritka, nem volt dolgom még fekete lánnyal.

2015. okt. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Sunshinedoll ***** válasza:
71%
Tipp: Ha egy adott rassz tagjait nem találod vonzónak (bőr, arcfelépítés v akármi jellegzetes dolog miatt), az rasszizmus. :)
2015. okt. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 PearlDiver ***** válasza:
100%

#14 ezzel vitatkozom. A rasszizmus az, amikor egy adott vagy több rassz tagjait csupán a rasszhoz való tartozásuk alapján elítélsz/alsóbbrendűnek vagy haszontalannak tartasz, esetleg utálod őket.

Ha valakiket nem látsz vonzónak, az az ízlés kategória.

2015. okt. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem azért "undorodnak" a feketéktől mert feketék, hanem mert problémás a viselkedésük (Tudom, tudom, magyarok közt is van ilyen, de azért a legtöbb magyar lány nem képes verekedést rendezni mondjuk egy buszon vagy metrón). De amelyik szép, azt attól függetlenül megdugnám. A képen levőek közül főleg az utolsó előttit.
2015. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem minden rassz bejön(ha elég szép a nő), de a fekete nők között a legritkább amelyik tetszik. Egyszerűen a többségüknek nem tetszik az arcszerkezete és a haja.
2015. okt. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Tetszik mindegyik.
2015. okt. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Kolompar Rómeo ***** válasza:
Fincsi csajszik....
2015. dec. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nincs kifogásom a fekete nők ellen. Nagyon sokat meg is nézek az utcán. Ha úgy adódna szívesen meg is "tapasztalnám" némelyiket!


Segítsetek! Az ötödik kép nem nyílik meg nekem!

2016. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!