Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz ha a elöször csinálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha a elöször csinálta és egyszer kétszer öklendeztem szopás közben? Hogy lehet ezt elkerülni? (nem tövig vettem be, nem azért volt)

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rossz volt az ize? En max melytoroknal oklendezem de csak akkor amikor nagyon nagy faszt szopok
2015. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csináltam*
2015. okt. 25. 21:19
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Egyszerű. Ne kapd be annyira. Csak a makk legyen a szádban, izgasd a nyelveddel, szopogasd, mint a pálcikás nyalókát, szívogassad. Közben a kezeddel a fitymáját húzogathatod. Amúgy meg nem gáz, biztosan szokatlan, fura volt. Remélem, fürödtetek előtte.


16/L

2015. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én sem tudom mitöl van :/
2015. okt. 25. 21:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem gond , még új és gyakorolni kell ..elsőre megesik az ilyen másodjára is és sok gyakorlás után majd ügyesebb leszel..De az írásod alapján 13 éves kis csaj vagy és ez a gáz nem az hogy még nem tudsz szopni..
2015. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

A 3-asnak 16 évesen már ennyi tapasztalat van? Hm, biztos Calipponak nézte a fhaszt. :)

A megoldás: hosszú hajat kell növesztened, két cuki copfba fogni, hogy a pasas abba kapaszkodva tömje meg a torokodat.

2015. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
Nem az a gaz, ha hanysz kozben, hanem az, ha nem mesz el fogatmosni es nem folytatod utana. Meg az , ha nem nyeled le parkapcsolatban minden nap.
2015. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
Nem az a gaz, ha hanysz kozben, hanem az, ha nem mesz el fogatmosni es nem folytatod utana. Meg az , ha nem nyeled le parkapcsolatban minden nap. N
2015. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért jó lenne tudni, hogy mitől öklendeztél, mert undorodtál a szádban lévő faroktól, vagy mert ingerelte torkodat, és beindult a garatreflexed. A kettő között lehet érezni a különbséget.

Ha undorodsz tőle, azzal nincs mit kezdeni, talán majd idővel elmúlik.

Ha reflexes volt az öklendezés, akkor eleinte ne vedd be annyira mélyen, csak addig, amíg nem öklendezel. Ha ezt már megszoktad, akkor lehet mélyebbre.


És ha úgy érzed, hogy hányni fogsz, akkor azonnal hagyd abba, nehogy félrenyeld a hányadékodat!

2015. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

az a "13 éves kiscsaj" 17 éves

köszönöm a válaszokat, egyáltalán nem hánytam, söt a közelébe se voltam, csak egyszer öklendeztem de fura mert ilyen reflexnek tűnt viszont szinte csak a makk volt a számban..

és még arra is goldoltam hogy a barátom nyomta a fejem és lehet hogy attol ilyedtem meg h nem tudom akkor abbahagyni amikor én akarom.. vagy nem tudom de eléggé zavar és jo lenne ezt elkerülni legközelebb

2015. okt. 26. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!