Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan pasi, akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi, akit kimondottan az izgat fel, ha egy nőnek fájdalmas vagy rossz a szex?

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pl. a szexuális bűnözők?
2015. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ők csak simán önzők. Nem hiszem,hogy a fájdalmon élvezkedne a legtöbb. Mondjuk azon,hogy valakin uralkodhat azon biztos.
2015. okt. 29. 13:38
 3/12 anonim ***** válasza:
A fájdalom még rendben van, de az miért jó ha rossz a szex? N
2015. okt. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Igen, őket általában szadistának hívják. Nem csak férfi lehet ilyen, hanem nő is.
2015. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor,aki a bdsm-re izgul az szadista? Erre még így nem gondoltam.
2015. okt. 29. 13:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Vagyok
2015. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

Nem. A BDSM egy bővebb tészta, ugyanis felbontható:

- BD - Bondage & Discipline (kötözés és fegyelem)

- DS - Domination & Submission (alá- és fölérendeltség)

- SM - Sado- & Mazochism (szado- és mazochizmus)

részekre. Vagyis a szado-mazo bár a BDSM része, de nem csak abból áll a BDSM. Pl. akkor is BDSM-ről beszélhetünk, ha a párod kikötöz, vagy ha pl. te vagy a szexrabszolgája.

2015. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes választ. Akkor ez a szado mazo részéhez tartozik?
2015. okt. 29. 14:08
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Akkor működik egy ilyen játék, ha a pár összeillik. Az egyik félnek mazochistának kell lennie, akit a testi fájdalom és öröm együttes érzése izgat fel, míg a másik fél arra izgul, hogy nem csak örömöt, de fájdalmat is okoz a partnerének. Fontos a feltétlen bizalom hozzá és meg kell beszélni a határokat, illetve mint minden BDSM játékban kell egy biztosíték arra, hogyha elfajulnának a dolgok, bármelyik fél megszakíthassa a játékot.
2015. okt. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy kis fájdalom szerintem belefér, de leginkább a dominancia ami jó. Pl elfenekelni a lányt.
2015. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!