Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak ilyen fullos szépségű,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen fullos szépségű, szupermodell alkatú csajok. Azok is lefekszenek férfiakkal, meg szexelnek? Hogyan érik el a férfiak ezt azoknál a nőknél?

Figyelt kérdés

2015. okt. 31. 09:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem, "azok" kizárólag versenylovakkal fekszenek le. Hülye.
2015. okt. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Gondolod, hogy az állatfajok nem keveredhetnek? Hallottál már a liger vagy tigonról?
2015. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ezzel arra célzol, hogy a szép csajoknak a négerek kellenek? :D Amúgy nem vagyok rasszista, engem nem zavar az ilyesmi... Csaknem értem, hogy pénzen kívül mitől esik le a bugyija az ilyen lányoknak?
2015. okt. 31. 10:10
 4/18 Linó03 ***** válasza:
Nem biztos, hogy a négerek kellenek, kinek mi. Amúgy meg vannak luxusprostik, akik megfelelhetnek a leírásnak, nem válogatnak, de óránként elkérnek mondjuk 1000 Eurót, ahogy egy valós történet alapú könyvben olvastam.
2015. okt. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Igen. Szerintem a szerelem a legjobb érv.

Egyébként egyik barátnőm modellkedik és több rendezvényen is hostess és az első barátja egy sportoló srác volt, aki suli mellett versenyszerűen sportolt.

2015. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De nem csak prostik vannak. Akárhol Budapesten, pl. a metrón is velem szemben utaznak olyan nők, hogy csak nézek... És sok ilyen lánynak barátja is van. Nem értem... hogy lehetséges?? :D
2015. okt. 31. 10:32
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy,h nem mindenki misztifikálja túl a dolgot mint te...tudod ugyanolyan büdöset szarnak "azok" is...attól,h egy nő kiemelkedően jól néz ki az pusztán annyit jelent,h jó genetikával született és oda figyel magára...a természetéről és arról,h kihez,milyen tipusú emberekhez vonzódik semmit nem árul el...ne legyen önértékelési problémád...vagy ha annyira ocsmánynak érzed magad akkor tegyél ellene...
2015. okt. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
Pénzzel. Ha pénzzel nem megy, akkor pedig sok pénzzel.
2015. okt. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Ne b#sszatok már fel...tehát van a jó nő aki csak és kizárólag pénzen megvehető meg van a ronda nő aki ingyen sz#pik,b#szik mindent csinál? Nagyon komoly problémáitok vannak..vagy tapssztalatlanok,otthon ülők vagytok és a környezetetekbem fellelhető 2-3 csajból indultok ki...
2015. okt. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

A szép nőknek is vannak szexuális vágyaik. Igen mert a nők is szeretik a szexet nem csak a férfiak.

Az meg kamu hog csak pénzért fekszenek össze bárkivel. Szerintem ha egy nő szupermodell, akkor keres annyit hogy ne kelljen neki pénz. A legtöbb ilyen külsejű nőnek van pénze.

És őket a legjobb férfiak kapják meg, ahogy ők meg a legjobb nők közé sorolják. De nem kell ezt túlképzelni ők is csak emberek.

2015. okt. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!