Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábfétises fiúk! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétises fiúk! Nektek milyen női lábfejek tetszenek (méret, forma. )?

Figyelt kérdés

Legyenek kifestve a körmök? Ha igen, milyen színűre?

Ha kis bőrkeményedések vannak a lábon, az nagyon lohasztó? Akkor inkább már nem is foglalkoztok vele?



2015. nov. 2. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

19/F vagyok. Nekem például, maga az egész láb, comb, vádli, talpat együtt nézem, hogy tetszik.

Mindegyikben lehet szépséget találni, én speciel szeretem a picurka, sima tappancsokat. De egyébként összességében nézem a nőt

2015. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem. utolsó ha nem tetszik nem kell idekattintani ;)
2015. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

1, Ilyen lábak: [link]

2, És ilyen talpak: [link]

tetszenek.

Nem zavar a "kis bőrkeményedés", szívesen foglalkoznék szinte minden női lábbal.

2015. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igazából mindegy, csak ápolt legyen, persze ez nem azt jelenti, hogy akkor semmi bőrkeményedés nem lehet.

Volt már nem egy olyan barátnőm, hogy hiába jártak pedikűröshöz meg ilyen meg olyan betét, megjelent.

2015. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A körmöknél az élénk színek is jók, de a fehér a legjobb. Bőrkeményedés nem baj, én eddig mindegyiket imádtam, nem tudom, hogy van-e olyan, ami nem indít be.
2015. nov. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem számít a boka, a lábujjak és a körmök formája is. A körömlakk annyira nem fontos, de ha van, akkor a feketét, fehéret, és a világoskéket preferálom. (Persze a többi színnel sincs semmi problémám) Abszolút nem zavar, ha van egy kis bőrkeményedés, sőt. Ha viszont ki van repedezve a sarka, az már nem jön be.

26F

2015. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

ASA AKIRA LÁBAI FOREVERRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!

kész vagyok a nőtől, meg a lábaitól, ffuhhh ahogy rágondolok egyből feláll!

24/F

2015. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az ideális láb számomra (mint szenvedélyes lábfetisiszta számára):


1. boka: vékony, át tudjam fogni


2. lábfej: legyen alacsony (tehát a boltív ne legyen magas)


- legyen hosszú, keskeny

- a lábujjak legyenek hosszúak, vékonyak


3. lábfej bőre: legyen sima, babaszerű, és napbarnított



Ezek a lábak kb. tökéletesek:



https://www.youtube.com/watch?v=3aspVeTAO54


https://www.youtube.com/watch?v=g3vlelxQ2wc

2015. nov. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Szeretem a kimondottan nagy lábakat, szép nagy (de nem feltétlen hosszú, alakjában nagy) körmöket illetve az élénk, kissé "k*rvás" lakkot.


Kedvenc lábak:

[link]

[link]

[link]

2015. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A legfontosabb az ápoltság és a természetesen szép formák. A méret alapvetően nem számít, a lényeg, hogy arányos legyen. A bőrkeményedés akkor zavar, ha egyértelműen annak a jele, hogy az illető nem foglalkozik a lábával, de sportolóknál, táncosoknál pl. elkerülhetetlen, viszont náluk nem is kelt elhanyagolt hatást. A körömlakk és a lábékszerek opcionálisak, ha valaki szereti, az jó, de ha nem, akkor sincs semmi gond, a hosszú lábköröm viszont taszít, hiába van akármilyen szépen kifestve.
2015. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!