Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor a városban vagytok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a városban vagytok és láttok jo csajokat ti nem vagytok szomoruak hogy ti ilyeneket nem birtok felszedni?

Figyelt kérdés
akinek nem inge nem veszi magára, én szomoru leszek 1 nem is nézek ki valami jol 2 nem tudok csajozni sajnos, azok a férfiak akik tudnak csajozni ök honnan tudják hogy kell? tanitotta öket valaki vagy tudják maguktol?

2015. nov. 3. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
A csajozás van akinél veleszületett és van akinél tanulni kell. Utóbbi esetben munkát kell belefektetni de szerintem ugyanarra szintre jutsz előbb utóbb ahol a "veleszületettek" vannak.
2015. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De igen. Sajnos én ahhoz is túl ronda vagyok, hogy egyáltalán valamilyen csajt felszedjek.
2015. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem leszek tőle különösebben happy...
2015. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem, mert bármikor fel tudnám szedni, ha akarnám. De a nonverbális kommunikációból az esetek 95%.ban leszűröm, hogy egy újabb tucat3,14csa, hiába adja az intellektuálist. :/
2015. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert gyönyörű barátnőm van
2015. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem is elszokott szomorítani főleg amikor belegondolok, hogy még olyan is van aki éppen az adott gyönyörűséget már unja :D
2015. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha kicsit megerőltetném magam, bármelyiket megkaphatnám. na, jó nem bármelyiket, de sokat. De a belső is fontos. Nagyon is. Nem elég, hogy csinos legyen.

33F

2015. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Az 5. válaszoló de édes..:) Kedves,hogy barátnőd van és emellett nem bámulgatod a dögös csajokat az utcán.


Kevés az ilyen pasi manapság..:/

2015. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A csajozáshoz az kell, hogy megismerd a női nemet. Más a gondolkodásuk, más a lelkiviláguk, mások az elvárásaik, mint ahogy azt mi férfiésszel gondolnánk. Én az idősebb generációhoz tartozom, az én gyerekkoromban még nem volt számítógép, vagy telefon. Kint játszottunk, és sokszor előfordult, hogy jobb híján csajokkal. Akár papás-mamást, vagy doktorbácsist is. Ezenközben megismertük a lányokat. Ez hatalmas előnyt jelentett fiatalkorban, mégis az igazi segítséget 16 évesen egy 33 éves özvegytől kaptam. Azt hiszem, a későbbi sikereimet nagyrészt neki köszönhetem.
2015. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5# tenyleg szepet irtal :) jo volt olvasni...
2015. nov. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!