Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megérné valamilyen segédeszköz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné valamilyen segédeszközzel "elveszíteni" a szüzességem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy igazából még szűz maradok, csak nem lesz szűzhártyám.

De ma reggel is maszturbáltam, és miután elélveztem, arra gondoltam, hogy milyen jó lenne most valami a puncimba...

Ilyenkor jó lenne előkapni valamilyen segédeszközt.

Vagy jobb, ha ezt inkább nem teszem meg? Egy ujjamat feldugtam már, de az ugye nem megy elég mélyre.

Egyébként nem hiszem, hogy a közeljövőben lenne barátom, úgyhogy legalább így lehetne bennem valami, nem? Vagy ez éretlen felfogás?


2015. nov. 6. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább praktikus :D Ahogy gondolod ;)
2015. nov. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Ez nagyon nem jó ötlet.Várj inkább meg egy pasit,mert megbánnád.
2015. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Hát ha van rá esélyed hogy egy érettebb 30-40 körüli pasival kikezdj aki érzéki, figyel rád és maximális élvezetedre hajt, nem a saját élvezetére, akkor vele tedd ezt, de ha csak a mai kis nyámnyila seggtitánok közé szorulsz akkor inkább egy vibrátort ajánlok.
2015. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

a szűzhártyád már lehet átszakadt rég....

és inkább egy férfit válassz, ahogy azt a 3.mas válaszoló is írta. olyan férfit válassz aki tudja mit kell csinálni és csak Rád figyel 22/l

2015. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Ha úgy érzed, hogy szeretnél kipróbálni valami segédeszközt, miért ne? Ennek semmi köze ahhoz, hogy van-e szűzhártyád vagy nincs.


Csak olyan dolgokat dugdossál magadba, amit erre találtak ki, vagy legalább húzz rá óvszert, hogy elkerüld a fertőzéseket.

2015. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Alkalmas pasinak örömet szerezhetsz vele, de a te szempontodból majdnem mindegy szerintem.

Ha nagyon kívánod, hogy jóllakasd a puncidat, akkor miért ne...végülis....

2015. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Értem, hogy egy idősebb férfival jobb lenne, ezzel egyetértek.

De már én is 22 vagyok, nem hiszem, hogy lenne olyan pasi nem nézne rám furcsán, mert ilyen idősen még szűz vagyok...


Igen, én is arra gondoltam, hogy csak olyan eszközzel szeretném, ami erre lett kitalálva, nem mondjuk kígyóuborkával :D


Köszi a válaszokat! :)


Azt mondjuki nem értem, hogy mi alapján lettek lepontozva néhányan, hiszen mindenki a kérdésre válaszolt és elmondták a véleményüket... na mindegy.

2015. nov. 6. 12:16
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi az oka, hogy nincs esély barátra?

Mert ezért még a te korodban is ha valaki szeret és úgy szexeltek akkor még az első is lehet jó...

2015. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy éppen kapacitás hiánnyal küzdő célszerszámom. Szívesen a rendelkezésedre bocsájtanám, rendszeresen! /F.
2015. nov. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Normális pasinak nem gond, hogy szűz vagy még. Akinek gond, az csak dugni akar. Kivéve, ha kifogsz egy szüzességvadászt. :D
2015. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!