Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fáj a behatolás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a behatolás?

Figyelt kérdés
9 éve élek szexuális életet, a párommal 4 éve, de a mai napig fáj, amikor berakja, az a pillanat, mindig nagyon lassan kell elsőre, mert fáj, olyan, mintha nem akarna bemenni, pedig nagyon nagyon nedvesedek, ezzel nincs baj egyáltalán, utána 1-2 pillanat múlva oké, és mehet durván akárhogy már nem fáj, csak az első 1-2 pillanat. Ez miért van?
2015. nov. 6. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Hány éves vagy? Szültél már, volt gátmetszésed?
2015. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

24 éves vagyok, nem szültem még.


Igazából erre sosem tekintettem problémaként, mostanában ütött szöget a fejembe, hogy lehet, hogy ez nem normális.

2015. nov. 6. 12:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Mindig ilyen volt vagy nemrég kezdődött? A szüzességed elvesztése milyen volt, nem fájt nagyon, vérzés volt? A partnered nem volt durva? Magadnak, ha felnyúlsz, akkor is fáj?
2015. nov. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindig ilyen volt szerintem, bár nem emlékszek évekre visszamenőleg, de szerintem ilyen volt mindig. A szüzességem elvesztése nem fájt, és nem is emlékszek vérzésre sem, viszont a partnerem szerintem durva volt, ahhoz képest, hogy első alkalom volt. Ha magamnak nyúlok fel, az nem szokott fájni, bár most, hogy belegondolok, nem túl jó az sem. Csak nem tudom más nő hogy érez ilyesmi, hogy mi a normális, mi nem.
2015. nov. 6. 12:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani, de anno olvastam egy cikket arról, hogy van valami ilyen tudatos, pszichés probléma, ami okoz ilyet, hogy elsőre a tudatalatti miatt nem akarja a nő a férfi farkát beengedni, vannak enyhébb esetek, amikor csak 1-2 pillanatra nem akar bemenni, vannak súlyos esetek, akik képtelenek a péniszt magukba fogadni. Pontosan nem emlékszek a részletekre, ha valaki ismeri ezt a betegséget vagyis problémát az mondja légyszi mi a neve, mert most idegesít, hogy nem jut eszembe :D
2015. nov. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Megvan: Vaginizmus.

Olvass utána.

2015. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát, én csak a magam tapasztalatát tudom leírni. :-)

Azért kérdeztem, mert ha új keletű a probléma és még nem szültél, akkor lehet fertőzés is. Ha szültél, akkor lehet, hogy még "szoknod kell" vag az is lehet, hogy nem jól varrt össze az orvos. Nálam ez utóbbi volt. Nem volt vészes, de kicsit érzékeny volt behatolásnál és mindig éreztem a hüvelybemenetnél valamit. Közben aztán jó lett és mindig el is tudtam élvezni. Ezen egy amásodik szülés segített, akkor más orvosnál szültem és ő jobban varrt. :-)

Nálad az orgazmust nem zavarja? Ha tudod, nézd meg tükörben a hüvelybemenetedet úgy, hogy széthúzod a szeméremajkaidat. Ha piros, vagy valami rendelleneset látsz, akkor menj dokihoz.

Még valami: Ha kézzel nyúlsz be, akkor mit érzel? Nem vetted észre, hogy a ciklustól függene?

2015. nov. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az orgazmust nem zavarja, azzal nincs gondom:)


Hát felnyúlni magamnak nem is merek nagyon, de komolyan, kivéve tamponfeltevést, de azt se szeretem amúgy, csak muszáj, de nem jó érzés.

2015. nov. 6. 12:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem neked ezek alapján elég gyanús ez a vaginizmus, most én újraolvastam szerintem neked ennek egy enyhe típusa van, abból gondolom , hogy a saját ujjad is alig mered feldugni.
2015. nov. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De a vaginizmusnál lehet, hogy csak az elsőpár lökés fáj és orgazmusa is van? Meg nedvesedik rendesen?
2015. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!