Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnál ha a barátnőd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha a barátnőd kijelentené, hogy el kell tűrnöd, hogy ő chippandale-ek farkával játszadozik?

Figyelt kérdés
Mit tennél, ha azt mondaná, hogy az nem megcsalás, ha vetkőzős fiúk farkát fogdossa, markolássza, kiveri nekik, a szájába vagy mellei közé veszi a farkukat, tejszínhabot nyalogat a farkukról, hozzádörgöli a popsiját meg az ágyékát a farkukhoz, ezért neked ezeket szó nélkül el kell tűrnöd? Ugyanakkor megszabja neked, hogy te nem érhetsz sztriptíztáncosnőkhöz, mert az már megcsalás.

2015. nov. 6. 13:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván szakítanék. Mi mást?
2015. nov. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Elhagynám.
2015. nov. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

én meg kijelenteném, hogy ott az ajtó, te voltál a leggyengébb láncszem, viszlát...

persze a cuccát összecsomagolhatná ha nálunk van, ha nincs akkor majd én összepakolom és átadom neki mikor ő az enyémet...és vége a történetnek...


22F

2015. nov. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki h oke, te meg a sztriptiztancosokat vagy a quvakat fogdosod meg
2015. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
hagyd ott
2015. nov. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván lánybúcsúra megy. Egyébként életszerűtlen a feltevés. Nincs az a nő, aki ilyet kijelentené. Ha mégis, akkor az érzelmi intelligenciája egy egysejtű szintjén mozog...vagy inkább egy kő.
2015. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Eleve nem lenne ilyen barátnőm :O

Én nem tudom, de azt látom, hogy az emberek többsége olyannal van együtt akit nem is ismer, és nem értem őket...

2015. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%
Ez most egy elméleti kérdés, amit pihent agyad kidobott matekóra alatt, vagy tényleg ezzel jött a barátnőd? Mindkét esetben részvétem.
2015. nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
60%
Az előttem szóló jól összefoglalta a lényeget.
2015. nov. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem a barátnőm a kérdésben szereplő nő, kéne a francnak egy ilyen ostoba liba. Munkatársam az illető "hölgy", arra a biztatja a többi nőt a munkahelyen, hogy rendeljenek chippandale fiúkat és nyugodtan csináljanak ilyeneket velük, azzal ne törődjenek, hogy a barátjuk/férjük mit szólna hozzá. A férfi munkatársakat pedig meg akarja győzni arról, hogy tűrjék el, ha a nőjük ilyet tesz. Amikor pedig arról kérdezték, hogy ő eltűrné-e ha a pasija sztriptíztáncosnőkkel "élvezkedne" határozott nemmel válaszolt.
2015. nov. 6. 14:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!