Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi kell ahhoz, hogy egyébként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz, hogy egyébként jól kinéző és jó dumás srácként szexkapcsolatot akaró lányokat is találjak, ne csak komolyat akaróakat?

Figyelt kérdés

Rossz helyeken ismerkedem alkalmi kapcsolatra?

Nappal a suliban, az egyetemi kampusz környékén, az utcán és buszon szólítok meg lányokat főleg.


Rossz módon közelítek a lányokhoz?

Elég hamar nyilvánvalóvá teszem, hogy ismerkedni akarok, nem vagyok az a fajta aki heteket-hónapokat vár mielőtt randit kérne. Igaz, nem térek egyből a szexre, ahhoz legalább pár randinak el kell telnie.


"Rossz" fajta lányokat vonzok?

Van egy adott kinézetem, stílusom és ez lehet az, ami inkább vonzza a komoly kapcsolatot akaró lányokat, mint a szexelni akaróakat?


Más gondolatok?


2015. nov. 6. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el valami egyetemi buliba, ott nagyobb az esély ilyesmire.
2015. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Igaz, nem térek egyből a szexre, ahhoz legalább pár randinak el kell telnie."


Ez a hiba. Rögtön úgy állj a lányhoz, hogy a szex a fő motiváló erő.

2015. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ha utcán odamész egy lányhoz ne csodálkozz, hogy nem fog vele elmenni szexelni:D bulikban próbálkozz
2015. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem értelek... A nők szexre kaphatóak a legkönnyebben. Megtartani őket az, ami nehéz...


Én sose célzottan keresek nőt, amikor van hol csajoznom.

Ismerkedek mind több nővel, előbb-utóbb lesz, akivel összejövök.

Szívesen haverkodok is, dugok is, és tartós kapcsoaltra ia vágyomm.

(Ha épp van tartós, akkor hűséges vagyok.)


Bár számomra a tartós kapcsolat vonzóbb.


Komolyan mondod, a probémád az, hogy zavar téged, ha tartóssá válik egy kapcsolat? Jól értelek?

2015. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
* és tartós kapcsolatra is vágyom.
2015. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3: Az utóbbi három hónapban négy lánnyal randiztam azok közül, akiket az utcán szólítottam meg ismeretlenül. Közülük hárommal csókolóztam, eggyel szexeltem, de az is megszakította velem a kapcsolatot, mikor elmondtam neki, hogy engem csak szexkapcsolat érdekel. (És ezek csak az utcán megszólítottak.)


4: Úgy értem, hogy engem TARTÓS szexapcsolat érdekel. Amikor nem szeretjük egymást, amikor nem törődünk-foglalkozunk napi szinten egymással.


Találkozunk mondjuk heti 2-3 alkalommal, kefélünk párszor, talán 1-2 alkalommal egymással alszunk, max megnézünk egy filmet és kész. Nem azt akarom, hogy dugunk párszor, aztán megszakad köztünk a kapcsolat. Akkor kezdhetem elölről az ismerkedést megint. De párkapcsolatra pedig nincs kedvem-időm-energiám manapság.

2015. nov. 6. 19:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem ezzel nincs semmi gond, én rögtön látom azt, ha egy férfi, csak szexkapcsolatot akar. Bár hozzáteszem, én sem nagyon vágyom másra. 25N
2015. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem a mai világban már mindneki csak a szexet akarja
2015. dec. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!