Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy nem tudok végig nézni egy filmet?

Figyelt kérdés
Már az első 10 percben felhúz, hogy bombázó csajok macsó pasikra buknak, és mindenki totál happy, meg minden mint a mesében... Engem még a való élet is kikészít, ez meg annak a még feltunningolt változata. Ki is kapcsoltam...

2015. nov. 7. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
akkor nézz más típusú filmeket, melyekben nem ez a lényeg.
2015. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De az meg nem érdekel... inkább punnyadok.
2015. nov. 7. 15:21
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Aha értem, szal egy casual lúzer arc vagy, akit észre sem vesznek, és jelentéktelennek érzed magad. Ez eddig rendben is volna, sokan vagyunk így. De te inkább belemerülsz az önsajnálatba, és nem a változás lehetőségein töröd a fejed. És csak ilyen filmeket vagy hajlandó nézni, hogy csorogjon a nyálad az irigységtől, de egyben frusztrált is legyél tőle, tehát saját magadat hergeled és kínzod is. Felesleges. Inkább foglald el magad értelmes dolgokkal.
2015. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ha hülye vagy akkor én is... Tini filmeket azért nem nézek mert anno amikor tini voltam egy csaj se állt le velem... és felhúz, hogy a filmekben meg miket csinálnak
2015. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Semmi értelmes nincs... Pénzem nem lesz soha semmiből, 25 elmúltam, csak azért maradtam életben, hogy letöltsem a maradék életidőmet szenvedésben, utálatban, lassú gyötrelmes halállal.
2015. nov. 7. 15:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézz normális filmeket, ne ilyen kommersz celluloidhulladékot.
2015. nov. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
És kapd össze magad, bázzeg! :D :P
2015. nov. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen filmekben inkább a gyenge színészkedés és az értelmetlen forgatókönyv az ami irritál. De emiatt nem is nézem őket.
2015. nov. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tényleg röhej a legtöbb film. A leghíresebb filmekben is valami nagyon szokatlan szituációból kerül elő a férfi meg a nő is, és a film végén egymáséi lesznek. Az a "nagy bada bumm" Ötödik elem viszi a pálmát a hülyeségben. Ajándékba kaptam a dvd-t, de most, ahogy bele gondolok, lehet, felteszem a vaterára. :D

Tényleg, részben értelmetlen a filmnézés, nem is nézek már filmeket. Ha láttál 10-20 filmet életed során, akkor már az összes filmnek ki tudod találni a végét az első fél óra után. A látszat kedvéért végigizgulni a többi időt, hogy na vajon lelövik-e a főhőst vagy nem, nincs értelme.

Inkább semmiről nem szóló vígjátékokat vagy a dokumentumfilmeket nézem én is.

2015. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tessék normális filmeket nézni.

[link]

2015. nov. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!