Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha svéd masszázs közben egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha svéd masszázs közben egy női masszőrnél elélveztem, mert felizgultam és közben magamhoz nyúltam, mi a véleménye nőnek erről? 20 L

Figyelt kérdés
Ha vannak itt női masszőrök, ők hogy reagálnának arra, ha egy 20 éves lány közben a csiklóját dörzsöli? Őket zavarná ez?

2015. nov. 9. 00:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%
zavarna, de ha adsz extra pénzt akkor nem
2015. nov. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 opened paradise ***** válasza:
79%
Ha nem állított le,akkot nem hinném,hogy zavarta.
2015. nov. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ha ezt egy pasi csinálná közben magával rögtön kidobná és soha többé nem vállalná el, de mivel lány vagyok ebből nem csinált problémát, ő csak masszírozott, csak én simiztem a csiklómat. Utána kicsit kellemetlen volt, de mondta, hogy semmi baj nincs ezzel. :)
2015. nov. 9. 00:49
 4/21 opened paradise ***** válasza:
67%
Aha...
2015. nov. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
szánalmas vagy amúgy
2015. nov. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 opened paradise ***** válasza:
63%
Bár simán el tudom képzelni. Ha valami kukkolós oldalnak amúgyis felveszik a masszázsokat,akkor ez csak hab lenne a tortán :D
2015. nov. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Itt lenne az ideje keresned egy férfit.
2015. nov. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Bezzeg a férfiakat rögvest kidobná. Na szép. Micsoda negatív diszkrimináció. És akkor beszélünk itt egyenlő bánásmódról meg mit tudom én... :)
2015. nov. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem láthatunk a fejébe, de ő már elmondta neked, mi a véleménye. Ezek után miért kérdezed meg még tőlünk, akik nem is ismerjük őt?

Ha nem mondta, hogy ne menj többet, akkor nyugodtan mehetsz, bár nem feltétlenül fog örülni, ha minden alkalommal ezt csinálod.

2015. nov. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%
Férfit rögtön kidobná ha ugyanezt csinálná ez feminácizmus
2015. nov. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!