Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, melyik a jobb érzés?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyik a jobb érzés? A szex vagy a sz*pás?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok. Tudom hogy nem lehet összehasonlítani mert mindkettő jó (ha ügyes a lány), de úgy összességében ha egy picit is de melyiket szeretitek jobban? és miért?

Vagy ha nem tudtok választani, akkor miért? Miben különbözik a két érzés?

20/L


2015. nov. 9. 00:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%

Full más a kettő.

Gumi nélküli sex > szopás > gumiban történő szex


Egyébként ha jól szopik a csaj akkor könnyű rászokni és hanyagolni a sexet. Hátradőlni és élvezkedni, hmm jó is az.

2015. nov. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%
dugás
2015. nov. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
46%
Egyik rosszabb, mint a másik... 😣😣😣
2015. nov. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Ha valaki jól szopik nekem az jobb mint a szex 23F
2015. nov. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerűen sokmindentől függ. A legtökéletebb feltételekkel a szopás, ami tetőzi az egészet, értsd, szívesen csinálja, vadítja, nincsenek gátjai és problémái, amik mindenféle lelki eredetűen illetve visszafogottság és képtelenség (2mp utáni fáradékonyság, unottság). Sajnos ilyet még nem kaptam, így nem tudom biztosan, de szerintem ez.
2015. nov. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

Nagyjából az első jól írta.

Ha jól csinálja a lány akkor a szopás sokkal jobb, mint a gumival a dugás.

2015. nov. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudod válaszolni, mert nem volt olyan barátnőm, aki a szopásban benne lett volna.. Igaz nem is volt 10+ komolyabb nőm, csak 2 akikkel szex volt.

20 vagyok.

2015. nov. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen választani kéne, akkor inkább a szopás. De szerencsére nem kell. ;)
2015. nov. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Nekem hál isten eddig csak olyan nőim voltak akik szerettek szopni, és jól is csinálták azt! Más a kettő, mert van az a pillanat mikor jobb megdöngetni a csajt, de valamikor pl.mikor fáradt az ember, na akkor jobb a szopás. 26/F
2015. nov. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
szopás
2015. nov. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!