Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti mennyi ideig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mennyi ideig bírnátok még így?

Figyelt kérdés
5 hónap telt el az első találkozástól, de nagyon keveset találkoztunk még. Nekem ő az első, akiről egyáltalán szóba jöhet, hogy együtt vagyunk-e. Három hónapja aludtunk először együtt, azóta csak kétszer tudunk találkozni egy-egy hétvégére. Szerintem ehhez képest nagyon gyorsan haladtunk előre a szexuális vonzalom terén, érzem, hogy egyre jobban kíván, egyre forróbb a hangulat, stb., de én nem tudom elengedni magam teljesen, és engedni a behatolást. Félek, hogy nem vonz annyira, hogy be merjem vállalni, pedig azért velem se teljesen közömbös... A srác türelmes, nem erőlteti, de tudom, hogy nagyon kíván, és nehéz neki, főleg ha két napig folyton áll, és nincs siker. :( Kezdek félni, hogy ő sem fog tudni várni, amíg oldódok és be tudom vállalni a kapcsolatot meg a nemi életet. 23 szűz L / 29 F

2015. nov. 14. 13:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Nekem * se teljesen közömbös
2015. nov. 14. 13:27
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb pasi nem bírná sokáig ezt a cicázást. Szerintem túl sokat vársz a szextől, 23 évesen már el kellene tudni dönteni, hogy belevágsz-e az aktuális pasival, vagy sem.

Ha 5 hónap nem elég a vágyad felkeltésére, akkor valakiben hiba van.

2015. nov. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23 évesen, 5 hónap után már tényleg történnie kellene valaminek. Ha ennyi idő után sem érzed biztosnak magad, akkor szerintem benne van a hiba, nem kívánod eléggé. Az meg, hogy három hónap alatt két találka... Ez így nem egy komoly kapcsolat. A nagy távolság az oka a ritka találkozásoknak?
2015. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, a pár 100 km-es távolság az ok, gyakorlatilag már az első pár találkozás után tudtam, hogy el fogok jönni legalább egy évre eddigi lakóhelyemről, ahol megismertem. Nekem nem is volt szándékomban bepasizni, csak barátként kezdtem vele jóba lenni, majd az elutazásom előtti estén csókolt meg először. Két hét múlva összefutottunk egy estére, akkor kívánt volna, de csak pettinget hagytam. Rá két hónapra meglátogatott, majd három hét múlva hazamentem egy hétvégére... Már én is kezdem érezni, hogy ez már talán több mint hittem eleinte, és hogy több figyelmet kéne szánnom... A hogy vonzódom-e, azért szerintem nem mérvadó, hogy hány éves vagyok... Hiába vagyok 23 ha még életelve nem vonzott senki, de még a szex gondolata sem. (Amúgy fizikailag nem lenne probléma, mert kívánom a testek érintkezését, ölelést, csókot, nedvesedek is valamilyen mértékben, csak a közösülés gondolata ijeszt el és blokkol le.)
2015. nov. 14. 15:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatban vagyunk a párommal és ha valamelyik héten nem tudunk találkozni, akkor mindkettőnknek hiányzik az együtt töltött idő és a szex.

Szerintem te is jobban jársz, ha túlesel az első szexen, mert lehet akkor már nem ez lesz a véleményed a közösülésről. Ha meg nem, akkor egy tapasztalattal gazdagabb lettél.

27F

2015. nov. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hasonló helyzetben voltam.

21 évesen még szűz és akkor belém csapott valami eget rengető fellángolás.. nem számítottam rá,hirtelen jött de sikerült találkoznunk és elcsattant jópár csók amit már rettenetesen kívántam.. aztán jöttek a gondolatok, érzelmek és a kételyek a szüzesség elvesztésével kapcsolatban. akartam is meg nem is.. ott volt a nagy távolság, sajnos csak ritkán láttuk egymást.. végülis győztek az érzelmek és több mint 1 év után beadtam a derekam.. nem bántam meg és mai napig élvezem a vele töltött időt

23L

2015. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... De mi van, ha mékk jobban fogom kívánni a szexet és együtt töltött időt, és nem tudjuk megoldani? Mint ahogy a 3. válaszoló is írta. Az nem rosszabb érzés, mint ez most? Én ettől is félek. Meg attól is, hogy csak fizikai vonzódás lesz, nagy lángolás, de érzelmileg nem leszünk rendes pár... Én komoly kapcsolatot szeretnék, nem csak tölteni az időt...
2015. nov. 14. 18:13
 8/8 anonim ***** válasza:

"Az nem rosszabb érzés, mint ez most?" - De, lehet, hogy rosszabb lesz, ha így fog történni. De hidd el, ha hagyod, hogy megtörténjen, akármilyen rossz is lesz, ha nem tudtok közelebb kerülni, nem fogod megbánni. Négy hónapja szívom a fogamat egy szakítás óta, időnként szeretném magam tarkónlőni (na, nem ténylegesen, csak ilyen átsuhanó gondolat erejéig), meg elkeseredek és az önértékelésem ingadozva időnként a béka segge alatti értéket mutat, de egy kósza pillanat erejéig se bánom, hogy összejöttünk. Életem egyik legnagyobb élménye volt, csak az időnkénti félreértéseket bánom. Nem kívánom, hogy bár ne is lett volna inkább, mert akkor nyugodtabban élhetnék, belegondolni is rossz, hogy mi lett volna, ha nem lett volna. A béke fontos dolog, de könnyen összekeverhető az óvatosságból elkövetett semmitmondó élettel. ;)


És talán még kitudja mi lesz... :)

2015. nov. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!