Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan ujjazzak meg egy szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rudolf03 kérdése:

Hogyan ujjazzak meg egy szűz lányt? Úgy szeretném h a legkevésbé fájjon neki.

Figyelt kérdés
Nos, lefekvés előtt szeretnénk ha kicsit megimserné és picit tágulna is ezért szeretnénk. Nem könnyű a helyzet mert ő meg tampont sem használt. Eddig csak csiklóját izgattam stb és ott élvezett el..(nedvesedéssel előjáteklal nincs gond)de multkor lejebb mentem és szépen lassan kb 2cmre betoltam az ujjam, de nagyon fájt neki. Valami tanács? Előre is köszi

2015. nov. 16. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ő se szokta ujjazni magát? hány évesek vagytok?
2015. nov. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
sok tanácsot nem tudok adni,de nekem csak addig fájt/ kellemetlen ameddig bedugta a barátom az ujját, utána már nem volt para.. szóval próbált óvatosan de magabiztosan, gyorsan
2015. nov. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Természetesen nem, biztos érintetlen az a hely :) 17..nagyon furcsa is neki h hozzáértem
2015. nov. 16. 22:31
 4/14 A kérdező kommentje:
De nagyon fáj neki 2 cm után szinte leugrik az ágyról és még be is könnyszett szegény :(
2015. nov. 16. 22:33
 5/14 anonim ***** válasza:
Körmöddel nem sérted? Nálam ez volt a baj.
2015. nov. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Óvatossan csináltam tényleg, nem hinném, főleg h kicsik voltak
2015. nov. 16. 22:52
 7/14 anonim válasza:
jól nyálazd be az ujjad. de az orális kényeztetés a legjobb a lányoknak. és közben is bedughatod az ujjad :)
2015. nov. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igy tettem..mégis fájt nagyon..:)

De azért köszönöm a válaszokat :)

2015. nov. 16. 23:43
 9/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kicsi a nyílás a szűzhártyáján, (esetleg maga a szűzhártya is lehet vastagabb és rugalmatlanabb az átlagosnál), és alig a hüvelybemenet után azt feszíted az ujjaddal.


(De ezt meg tudod nézni, vagy meg tudja magának nézni egy tükörben - ha eddig nem tettétek volna.)

2015. nov. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%

Alaposan izgasd fel, majdnem élvezésig, és az előre jól benedvesített péniszedet egy határozott, mozdulattal told be a helyére, de ne túl mélyre. Elég, ha a makkod tolod be, de azt egyszerre, teljesen. Ha bent van, már ne húzd ki, ahogy a lány kéri, úgy nyomd beljebb, kis mozdulatokkal, de csak akkor, amikor azt mondja, hogy mehet. Ez több percig is tarthat. Ha már egyszer bement tövig, utána már lelökni sem tudod róla.


Valószínűleg a szűzhártyája "szakadozik", és az fáj neki. Ha sokat "kínlódtok", akkor elmegy a kedve a szextől, és soha nem fogja élvezni. De talán még nem késő. Az a lényeg, hogy lehetőleg egy hirtelen mozdulattal szakadjon át rendesen, ne legyen idő a piszmogásra, és ezzel a fájdalom elnyújtására.

2015. nov. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!