Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb férfi aki szexkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi aki szexkapcsolatot szeretne, miért ilyen fogyi ahhoz hogy találjon, miközben (. )?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb fiú barátom csúnyácska arcú, alacsony (165 cm), átlagos farkú (15 cm) és már 63 nővel szexelt 22 éves korára úgy, hogy 18 évesen vesztette el.

Amiket csinál ehhez:


1. Kigyúrta magát eszetlenül. 165 cm, de mellé 76 kg és színtiszta tömény izom.

2. Bátor, merész, kezdeményező, tökös. Odamegy ha kell napi 5 ismeretlen lányhoz az utcán/buszon/suliban és próbálkozik náluk. Nem érdekli ha egymás után 10 elutasítja.

3. Annyit próbálkozott hogy tudja mit kell mondani a lányoknak és tudja hogy kell minél hamarabb ágyba csalni az erre vevőket.


Itt meg hozzá képest olyan fogyinak tűnő (már elnézést) srácok kérdeznek szintén a korosztályunkból, mint akik azt várják, hogy majd az ölükbe pottyan egy csinos, csak szexelni akaró lány úgy, hogy azért semmit nem tesznek.

21/L


2015. nov. 18. 07:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Hihetetlen XD Kiírtam a kérdést és már az ebben a kategóriában az enyém után érkezett kérdés is erről szól.
2015. nov. 18. 07:34
 2/9 anonim ***** válasza:
Jol mondod... Nagy onbizalom, jo kommunikacios keszseg, kello csibeszseg, jo kivalasztasi kepesseg, es szerencse kell hozza. Ha megy neki, akkor miert ne csinalna...
2015. nov. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nem is kérdés. Ez egy helyes állítás, kijelentés!

38F :D

2015. nov. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ide a lúzer kisfiúk jönnek picsogni, vagy a hozzám hasonló idősebb korosztály lazítani és trollkodni a kis hülyékkel. Szóval ne az itteni átlagból vonj le következtetést.

A barátod kaliberű srácok nem irkálnak ide, mivel nincsenek ilyen problémáik :-D

2015. nov. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szaszaa11 ***** válasza:

Szerintem ez nem is kinézet, hanem önbizalom kérdése.

Ha valaki nagyon magabiztos, azt joval kisebb %ban fogjk visszautasítani.

Nyilván előny ha ki vagy gyurva, vagy jol nezel ki. De pl. En azert nem gyurom ki magam mert egyrészt szerintem undorító masreszt meg olyan nok nem is kellenek akik erre buknak. Mondjuk én nem is kerestem soha szexkapcsolatot, de meg igy is volt részem egy ilyenben par hónapig... Szoval ez olyan, hogy akarás kérdése az egesz, de eleg hosszu eletet élünk, egyszer szerintem legalabb mindenki belecsoppen egy ilyenbe akarva akaratlanul.


18\F

2015. nov. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem meg ez a legjobb barátod egy aljas manipulátor, és ha szám szerint tudja, hogy ilyen sok nővel szexelt, és ezt neked is elmondja, akkor pedig szociopata is. Szóval inkább ő a fogyi.
2015. nov. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megadod privibe a srác elérhetőséget :)

Kiváncsi lennék mi a siker titka szerinte.

2015. nov. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért hülyék a hülyék? Hát ezt én is szeretném tudni XD


Amúgy nyilván nem könnyű kigyúrni magad meg napi 5 lányhoz odamenni, de ettől még nem ésszerű állandóan a kifogásokat keresni ahelyett hogy próbálnál valamire jutni...

2015. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A cimbi számait osszuk el hattal - nyolccal nyugodtan.
2015. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!