Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért feküdtem le egy másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért feküdtem le egy másik pasival, ha még szeretem az exem?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szakítottunk az expasimmal. Nem voltunk annyira sokáig együtt (3 hónap) de elég intenzív volt a kapcsolatunk, és nagyon megviselt a szakítás, még mindig nem vagyok túl rajta.

Tegnap viszont elég fura dolog történt. Iszogatni voltunk egy barátnőmmel, és összefutottam egy pasi ismerősömmel. Idősebb nálam néhány évvel, mellesleg 10/10-es pasi, gyönyörű testtel, és általában minden tulajdonsággal, amitől egy nő odavan meg vissza. Nem is ittunk, nem is nyomult, tehát semmi erre utaló dolog nem történt, de mégis pár órával később mellette/alatta/vele találtam magam. Normál esetben ezzel semmi bajom nem lett volna, ahhoz túl jó ez a pasi, de mégis nagyon bánt a dolog...

Tudom hogy nem vagyok túl az exemen, és ez így is lesz még sokáig is (ilyen típus vagyok), de nem tudom mi ütött belém, egyáltalán, nem is vagyok ilyen hogy csak igy lelépjek egy pasival...

Ilyenkor mi történhet egy emberrel? Vagy miért? Volt már valaki esetleg hasonló helyzetben?


2015. nov. 22. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

semmi probléma nem lenne ezzel ha nem lenne lelkifurdalásod :)


ne legyen... az exed már régen megtette, akármit is mond, vagy hiszel... itt az ideje túllépni ezen... főleg ha élvezted a szexet tagnap ;)

2015. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Ha szeretnéd, nem feküdnél le mással. Szóval a kérdés megoldva.
2015. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Osztom az utolsó véleményét, túl vagy rajta. Ha szeretsz valakit akkor nem vesz rá a lélek hogy ágyba bújj mással.
2015. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a típus, aki 1 hónap alatt túllendül egy szakításon, főleg nem egy olyanon, amit egy ilyen kapcsolat előzött meg, mint a milyenk volt. Nem vagyok túl rajta, én ezt tudom, érzem, és ezt senki nem vonhatja kétségbe.
2015. nov. 22. 20:59
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Ha szerelmes vagy, akkor bizony tényleg nem menne mással. Akkor is, ha ez rád az előző kapcsolataidban nem volt jellemző. Az emberek változnak.
2015. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Mert ribi vagy.
2015. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?merre laksz?(csak kíváncsi vagyok hogy az lehetsz e akire gondolok :D
2015. nov. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Magyarázd csak a bizonyítványod.
2015. nov. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek, akik eddig válaszoltak neked…

Én szégyellem magam miattuk.


Ostoba barmok vagytok, ha azt hiszitek, segítetek azzal, ha még jobban földbe döngölitek ezt a lányt. Gratulálok nektek. Én privátban válaszolok is neki…

Ostoba barmok!

2015. nov. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"Iszogatni voltam egy barátnőmmel" [...] "Nem is ittunk"
2015. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!