Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Illat alapján választunk párt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illat alapján választunk párt?

Figyelt kérdés
Mit gondolsz erről? Ezt mondják, és ez rám nagyon igaz. Ha egy nőnek "olyan" az illata, a bőrének az illata, akkor szinte biztos, hogy bármit eltudok vele képzelni. De ha nincs meg az illata, lehet akár milyen bomba nő, előbb-utóbb dobni fogom.
2015. nov. 27. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
anyám borogass......
2015. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer pont néztem egy filmet ilyen ismerkedoset feromonokkal kapcsolatban. De ha a nő nem volt testileg vonzó, illatozhatott akármennyire is pacsulisan, a bácsika nem ment oda. Alapja lehet hogy van ,ezt nem zárom ki.
2015. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Részben lehet benne valami, de nem elég az illat, ahhoz rendesnek is kell lennie, meg a külsőnek is olyannak kell lenie.
2015. nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Is. Nem tudom milyen mértékben fontos, de valamilyen szinten még megőriztük ezt.

És kizárásos alapon abszolút. Egy izzadt, büdös, hagymás hónalj ésvagy lábszagú nő engem taszít, nem tudom ki hogy van vele. A túl erős ízléstelen ócsó kölni is lehangoló.

2015. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A kémiának nagyon fontos szerepe van a párválasztásnál. Még nem is tudatosult benned, már érzed, hogy szeretnél-e valamit tőle, vagy sem. Ennek 80-90%-át a hormonok játéka befolyásolja, mely alapvetően meghatározza az egyén illatfelhőjét is, és most nem a parfümökre értem. A természetes testszagra.
2015. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

van is erre egy mondás-nekem nem tetszik,de a farkamnak igen.-

vagyis ránézek elsőre semmi különös,de megérzem az illatát,nyalom a punciját annak is érzem az illatát és észre sem veszem,csak azt hogy ha a közelében vagyok akkor laposakat pislogok mint egy részeg és merev a farkam.

2015. nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5: pont erre gondoltam.
2015. nov. 27. 23:14
 8/11 anonim válasza:
0%
Nem tudtam, hogy barkóbázunk. Nem egyértelmű a kérdésedből. Jelenteni kéne... hm...
2015. nov. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem az alapján választunk. De sokat nyom a latba ha a szeretett csajnak jó az illata. Sok pluszt tud adni.
2015. nov. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Illat alapján tudjuk, kik a potenciális partnerek számunkra. Aztán következnek az extrább igények.
2015. nov. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!