Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ez az első alkalommal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez az első alkalommal?

Figyelt kérdés
Tehát,legyen a lényeg annyi,hogy elég tapasztalatlan voltam,még az első csókomon sem voltam túl,de mindenképp el akartam veszíteni,mert kezdtem cikinek érezni a dolgot. Végül minden elérkezett,de több gond is volt a fent leírtakon kívül,az egyik hogy rohadtul paráztam nagyon stresszeltem és maga a vágy egy pillanatra sem kapott el,olyan voltam végig mint egy robot,mintha egy feladatot kellett volna teljesítenem és ne csak belemerülni,a másik,hogy a csaj sem arcügyileg sem testileg egyáltalán nem vonzott,orállal kényesztetett vagy legalábbis próbált,de semmi,egyszerűen nulla volt,aztán elkezdtem magamnak csinálni,és úgy ment is amikor beraktam szinte azonnal lelankadt,elég ciki volt,de a csaj szerencsémre megértő volt,ő már sokat tapasztalt volt ekkor. A stressz végig át járt,igen erősen,a csajt egyáltalán is kívántam mert annyira izgultam,hogy a szexuális vágy egyáltalán nem volt jelen. Magamnak is csak nehezen tudtam felállítani...előtte sosem volt gond,amikor magamnak csináltam,kemény is szokott lenni kellően,magam is meglepődtem,hogy miért nem akar sikerülni...reggelente is szokott állni,tehát eszerint egészséges vagyok. Ez normális volt? Azóta kicsit parázok,mi van ha megismétlődik...

2015. nov. 28. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
ezért célszerű kapcsolatban elveszíteni, mert gyakran előjön ez a probléma az első néhány alkalomnál lelankad közvetlenül előtte vagy közben
2015. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem kellett volna erőltetni...

azzal gyere össze, aki vonzz, megvan a kémia, mert úgy talán nem is fog megismétlődni...

L

2015. nov. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem normális!Az enyém egy gondolatra is feláll!A punci szagara meg már el is sül!
2023. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!