Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Iszonyatosan vonzanak a tág...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan vonzanak a tág puncik. Ez normális?

Figyelt kérdés

Szerencsés vagyok külső szempontjából, elég jó pasinak tartanak, így volt is már 1-2 lányhoz közöm. Viszont "sajnos" rettenetesen izgat, ha egy lánynak tág a puncija, nagyon izgató a számomra. Ha egy lány szűk az teljesen lelombozó, nem tudom élvezni a szexet... Ez nálam kapásból szakító ok. Akárhányszor meglátok egy ilyen képet (a kérdés végén linkelek) elkeseredek, hogy még nem volt ilyenhez szerencsém. Mára odáig fajult a dolog, hogy inkább fizetősökhöz járnék, mert úgy legalább nem ér csalódás (telefonba kapásból rákérdek).

Szerintetek ez mennyire beteges? Próbáljam elnyomni a vágyaim, vagy inkább keressek tovább, hátha belefutok egy ilyen lányba?

[link]

[link]

[link]


2015. nov. 28. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fincsi is az biztos... de találni is tudsz nyugi, nem nehéz ;)
2015. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el, hogy én vagyok ekkora szerencsétlen... Eddig azért eléggé erősen szelektáltam, hogy kivel jövök össze, de komolyan ezután a mennyiségre megyek, hátha találok valakit.
2015. nov. 28. 21:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Fogsz találni, jobb mintha kakipisi szex vonzana; D nem vészes
2015. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

egyik haverom is ilyesmi hajlamú.

nála alap a fauszt,meg a fél literes kólás üveg felnyomása.

de a nagy számok tővénye ide is érvényes.

a haverom 2-3 hetente szed fel új nőt kb 8 éve.

2015. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És úgy élveznéd velük a szexet, hogy nem szoros a puncijuk? És miket csinálnál velük? Pl. öklözés meg ilyenek? És honnan tudom eldönteni, hogy nekem tág-e? Hány ujjamnak kell beférnie?
2015. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is szívesen megöklöznék egy szép nunit! :)
2015. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, csak úgy élvezném igazán. Eddig 2x volt tágabb lányhoz közöm, de ők sem voltak az igaziak. Iszonyat izgató volt, ahogy szex közben még bennvolt pluszban néhány ujjam, és ahogy ők maguk kérték hogy feszítsem szét a puncijukat közben. De sajnos egyéb perverzebb dolgokban már nem voltak benne (pl öklözés), mert féltek hogy "úgymarad".
2015. nov. 28. 21:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem normális de én is odavagyok értük. Egyszerüen gyönyörü, izgato! Én ha csak nyalhatok ilyent az is észveszejtö számomra, sokkal mélyebben lehet benyalni is. Megfelelö pozban pedig az ingerlés is elegendö mindkettönknek az elélvezéshez. MEGÉRTELEK!!!
2015. nov. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha szűk puncijú lánnyal kezdesz járni, őt is tudod tágítgatni, és idővel lehet ilyen tág. Persze ha a csaj belemegy. Engem mondjuk nagyon izgatna ez a dolog. :)
2015. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#8 Köszi, nem vagyok egyedül!! :D
2015. nov. 28. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!