Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Karácsonyi ajándék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés

elsősorban a férfiak véleménye érdekelne.

Ismerkedek egy sráccal, akivel ha minden jól megy, nem sokkal karácsony előtt jövünk össze. Ergo karácsonyra még nem fogom annyira ismerni, hogy hasznos ajándékot tudjak adni, ráadásul akkor van a szülinapja is.

Én arra gondoltam, hogy addigra időzítem az első együttlétet, mint "ajándék" (egy éve nem volt senkivel), illetve valamilyen pia.

Szerintetek ez nagyon "olcsó" dolog, vagy ti örülnétek neki?

Előre is köszönöm.


2015. nov. 30. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
A barátod helyében lennék biztosan megdugnálak de azert elkönyvelnélek magamba olcsó fantáziátlan lánynak.
2015. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dugás így is úgy is lesz egyrészt, másrészt az miért neki ajándék? Te nem élvezed? :-P
2015. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

de igen :D

de félek, hogy nem tudom már beszerezni az ajándékot, illetve mellényúlok

2015. nov. 30. 15:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Könyv :-P Válaszd ki, hogy neked mi az ami tetszett és úgy add oda, hogy nem tudod még, hogy mit szeret olvasni, de neked ez nagyon tetszett és örülnél, ha elolvasná.
2015. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
pia szerintem hülyeség, kivéve ha nagy ivó. Piát nem veszel közeli embernek. Addig csak megismered annyira, hogy egy 1000-2000 Ft-os ajándékot kitalálj. (könyv, játék, bármi)
2015. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Piával szerintem nem nyúlsz mellé. Nekem speciel tetszene ha kapnék a barátnőmtől egy üveg bort, pezsgőt vagy valamit amit mindketten szeretünk, és mondjuk egy év múlva az évfordulón, vagy valami pozitív közös eseményen együtt elfogyasztjuk. :) 19F
2015. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azért egy karácsony/szülinap kombóra egy üveg bort kapnék megsértődnék. Egyetlen kivétel ha valami irtózatosan különleges 30.000 HUFos bor.
2015. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ráadásul ő nem is szereti a bort, inkább sörös :S
2015. nov. 30. 16:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor en vagyok a kivétel, en örülnek neki! Volt, hogy a kapcsolataim elején. Azt kertem vegyen magának valami szexis fehérneműt! 30f
2015. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!