Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legextrémebb hely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legextrémebb hely ahol elélveztél?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is kérnék. Várom a történeteket. :)

2015. nov. 30. 15:22
 51/108 anonim ***** válasza:
22%

#26-szemét !!!

Kipróbálhatnál egy zsinatgoogle-t is.....

nem mered mi?

2016. ápr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/108 anonim ***** válasza:
100%
Autó,vonat, busz,pu.-i WC
2016. ápr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/108 anonim ***** válasza:
42%

A titkos szeretom parja gyerekenek a szobajaban... :D


22L

2016. ápr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/108 anonim ***** válasza:
100%

Suliban eldugott lépcsőfeljáróban sulibulikor, a tanáriban, kocsiban, hotel fürdőjében, utcán buliból hazafeléjövet, a fősulis albérleti szobában úgy, hogy még rajunk kívül ketten voltak a szobában.

28N

2016. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/108 anonim ***** válasza:
83%
#53 Nem hajt a vágy, a templomba is csak véletlen keveredtem be. Nem járok mert feleslegesnek tartom ugyanis akár hiszed akár nem isten nem létezik.
2016. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/108 anonim ***** válasza:
A ház előtt az utcán /f
2016. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/108 anonim ***** válasza:
1%

52#!:


Te meg tágítsd ki a fejed és ne légy ilyen mocskosul idióta.


Mégis ,hogy képzelsz ilyet állítani? Jézus ezt biztos jó szemmel nézné ,mi? Ja... ha egy kicsit is művelt lennél tudnád ,hogy Jézus is zsidó volt.


Én magam vallásos zsidó vagyok és elítélek bármi nemű vallás gyalázást ,legyen a gyalázó zsidó,keresztény,muszlim,ateista...stb elítélem ,mivel gusztustalan dolgot tett.


+


A szexualitás NEM bűn. Mindent a maga helyén kell és nem sértő módon.


Üdv és jó gondolkozást (már ha van mire)!

2016. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/108 anonim ***** válasza:
0%
Temetőben.
2016. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/108 anonim ***** válasza:
22%

Nem is hely, inkább a szitu miatt! :D

Van egy srác, aki viszonylag rendszeresen szopat a lépcsőházukban (egyszer a bejárat előtt is).

Beszervezett egy harmadik srácot (én is pasi vagyok), aki eleinte bizonytalan volt. Azért fél szemmel láttam, hogy a nyitott bejárati ajtó mögül kukkol, majd pár perc leskelődés után csatlakozott hozzánk :) Ez még nekem is új volt, mert kettő egyszerre nem volt a számban.

Bár késő volt (este 11) és csöndes lépcsőház, azért izgató volt nyitott ajtónál csinálni.

2016. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/108 anonim ***** válasza:
100%
Cella 43/F
2016. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!