Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyit maszturbálsz, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit maszturbálsz, ha kapcsolatban vagy, és együtt is éltek?

Figyelt kérdés

1 hónapja élünk együtt a barátnőmmel, és a szex valahogy háttérbe szorult. Mindketten dolgozunk, stresses melonk van, és hazaérvén sem tudunk igazán kikapcsolni.

Amíg nem éltünk együtt 7 végente találkoztunk, akkor max 1-2 alkalom volt. most inkább 2 heti 1-2 alkalom.

Huszonévesek vagyunk, és én ezt kevesellem, de beleuntam már hogy folyton kezdeményezek, és lepattint.

Átbeszéltük már 100 szor. Nem javultak a dolgok.

így én pl kénytelen vagyok minden nap recskázni...

Ő meg sztem totál megvan szex nélkül...



2015. dec. 3. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szinte napi rendszerességgel csapom ki (van hogy többször is), pedig van szex közel minden nap. A kettő nem feltétlenül függ össze, a szexnek és a recskának is megvan a sajátos hangulata és érzésvilága, egyikről sem mondanék le. A te esetedben viszont komolyan elgondolkodnék a kapcsolat jövőjéről, szerintem semmi értelme olyannal együtt lenni, akivel minimális a szex, habár a heti 1-2 alkalom még nem is olyan vészes, sok helyen ennél rosszabb a helyzet...
2015. dec. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jó pár éve együtt élünk, heti olyan 3-4 a szex átlagban (van hogy 7/7 van hogy 1 hétig semmi, munka és stressz függő), és igen, maszturbálás megy olyan heti 2-3szor átlagban. Amikor sok a szex akkor talán többször is, mert akkor valami beindul nálam és nem bírom ki 1 napnál tovább.
2015. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 éve élünk együtt, naponta masztizok! 23/F
2015. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt nem a munka a baj,hanem az,hogy eltérnek az igényeitek.Szerelmes nő ilyenkor szexel a legtöbbet.Ennek szerető tartása lesz a vége,inkább el se vedd feleségül.
2015. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nőkkel "átbeszélni" nem lehet a szexet, ezt 40 évnyi tapasztalattal a hátam mögött mondom. Hozd lázba, és lesz szex. Ha erre nem vagy képes, nem vagytok egymáshoz valók.
2015. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!